Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mernél venni látatlanban...

Mernél venni látatlanban autós ülést? Mármint webáruházból?

Figyelt kérdés

Ilyet nézegetek, nagyon tetszik, de nem tudom, hogy meg merjem-e így rendelni? A környéken sehol nincs, ahol lenne, és személyesen meg tudom nézni.

[link]


2012. ápr. 4. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Azt gondolom, hogy meg lehet venni. Személyesen sem fogsz többet tudni arról, mennyire védi a gyereket ütközéskor. Az ára azt jelzi, hogy a minősége átlagos, nem tartozik a biztonságos gyerekülések közé, de ha csak városban közlekedsz vele, nagy utakra nem mentek, és nem sokszor utazik, akkor szerintem választhatod webáruházból is. A jó ülés 50 ezer forint körül van. BeSafe márka a miénk, nagyon hasonlít külsőre erre az ülésre, de a töréstesztjei kiválóak. Mindenki eldönti, mennyit bír a pénztárcája, s mire fekteti a hangsúlyt.
2012. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a berendon webáruházából vettem a kisfiamnak touragoo gyerekülést,pont így néz ki mint amit belinkeltél csak a márkája más :)Szuper ülés!!!
2012. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi Vaterán vettünk új Kiddy LifePro ülést, szintén nagyon jó töréstesztekkel. Az ülésnek persze előzőleg utánanéztem a neten, megnéztem a cég honlapját is, stb.


Amiben utólag csalódnom kellett: a meghirdetett modellnek gyári játékok voltak az ún. "pajzsára" rögzítve, és direkt meg is kérdeztem, hogy ezeket a játékokat is küldik-e automatikusan az üléshez. Igenlő válasz után megérkezett az ülés - játékok nélkül. Pipa voltam, veszekedtem egyet, mire a webáruház küldött ingyen egy másik, hasonló játékot.


Az általad választott ülésnek nem találtam a tesztjét, ha valami, akkor ez tarthatna engem vissza a vásárlástól, de ez nincs összefüggésben azzal, hogy webáruházból veszem-e, vagy sem. Annál biztosan többet ér, mint egy tesco-s, akciós gyerekülés...

2012. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a goldnerbaba webáruházból rendeltem látatlanul, nem bántam meg azóta is használjuk, szeretjük. Előtte felhívtam őket megkérdeztem mindent ami esetleg nem volt feltüntetve.
2012. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is webáruházból vettem, majdnem ugyanígy néz ki, csak Nania.

Nem volt vele semmi extra, meglepő dolog. :) Én mondjuk ha webáruházból vásárolok, sok helyen utána járok, mit akarok venni, nemcsak magyar, de külföldi fórumokon is, esetleg youtube videója ha van, azokat is meg szoktam nézni. Kenguruból pl. majdnem megvettem egyet, de aztán annyi helyen olvastam, hogy kicsi, hogy inkább másikat választottam.

2012. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem is ebbe, de egy hasonló kinézetű, méretűbe mindenképpen belepróbálnám a babát, hogy kényelmesen ül-e benne.

Ha jól be van kötve az ülés a kocsiba - lehetőleg hátrafelé - és a gyerek is jól be van kötve az ülésbe, akkor biztonságos. Hiába veszel egy baromi drága ülést ha nincs jól bekötve vagy a gyerek, vagy az ülés.

2012. ápr. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Én nem. De ez én vagyok. :)
2012. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a legtöbb cuccot én is látatlanban vettem, még nem csalódtam (csak egyszer, egy használtban, mert teljesen leharcolt kocsi volt, és nem írták)


újat simán :) igazából mivel még nincs gyerekülésed, hiába is nézegeted, max azt látod, hogy milyen a textil tapintása.


az, amit linkeltél, jól néz ki, a tulajdonságai alapján meg biztosan jó.

2012. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!