Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor cseréltétek le a babakoc...

Mikor cseréltétek le a babakocsin a mózest azt autós hordozóra?

Figyelt kérdés

2012. márc. 27. 12:52
 1/3 anonim válasza:
100%
Amikor már ülni tudott a baba, sportülésre cseréltem a mózest, 6 hós kora előtt kicsivel. Az autós hordozót csak alkalmanként használtuk születése óta.
2012. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a kérdést.


Nekem a babakocsin a mózes és az autós hordozó felváltva volt attól függöen melyik kellett.

Otthon a faluban vagy több mint 1 órás séta idején csak is mózes volt. de ha beugrottam a városba, eleve autós hordozóba volt a gyerek és ha 1 órás dolgom volt csak akkor nem tettem mózesbe a hordozót ettem a vázra. Vagy mikor repültem is hordozóban jött.


Maga a mózest én is 6 hósan cseréltem le sportülésre, de még akkor fektettem 2 hónapot. Az autósülést csak 11 hósan cseréltem le, habár 8 hósan magától stabilan tudott felülni, de biztonságosabb a horodzó mint az ülés, így 11 hós koráig elfért a hordozóban.

2012. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia én az autósülést 4 hós kora óta használtam kisebb sétákra fél óra óra a mózest akkor amikor aludt.

Másztmár csak a sportrészt használom neki és imádja hogy ki tud nézni 9 hós :)

2012. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!