Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leszoktattam az éjszakai...

Leszoktattam az éjszakai szopizásról, de még mindig felsír, miért?

Figyelt kérdés
13 hónapos babámat egy katasztrofális éjszaka után leszoktattam az éjszakai szopizásról. Elég könnyen ment, mert az éjszaka felétől miután 10 percenként felsírt és a mellbimbóm már tök kikészült, nem adtam neki reggelig. Következő éjszaka még kérte, azóta nem. Viszont továbbra is szinte ugyanazokban az időpontokban felsír. Miért lehet ez? Megnyugszik, ha simogatom a hátát, de azt hittem, ha nincs szopi, nincs sírás se már. Mit csináljak? Jön a foga, vagy még mindig lehet új ételektől?
2012. ápr. 5. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, jöhet a foga is, ebben az időszakban elég gyakran. Vedd fel, simogasd, adjál neki vizet aztán fektesd vissza. Én ezt csináltam mindkét gyereknél. Ha álmában sírt, akkor foga jött mindig, egyébként meg ebben az életkorban elég sokszor ellenőriz, megvagy-e, kicsit újra anyás lesz.
2012. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek elkeseríteni, de én is 13 hónaposan szoktattam le a kisfiamat az éjjeli szopizásról, ennek közel egy éve, és még mindig csak az esetek kb. felében alussza át az éjjelt. Rengeteg minden lehet, fog, rossz álom, szomjas, de a legvalószínűbb, hogy elkezdesz neki hiányozni.

Ő is megnyugszik a hátsimiől, és azért lényegesen elviselhetőbbek azóta az éjszakák, mióta nincs óránként szopizás.

2012. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!