Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen ételek készítetek 6...

Ti milyen ételek készítetek 6 hónapos babáitoknak?

Figyelt kérdés

Amit megehetnek (krumpli,répa,alma,...)annyira unalmasnak tűnik.Ti hogyan dobjátok fel,hogy ne mindíg ugyanazt egyék 3-4 naponta?

Lehet,hogy nekem nincs elég fantáziám,de nekem olyan íztelenek a bébi kaják.(fűszerezitek?)

Üveges bébiételt kihagynám. :)


2012. ápr. 5. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én vegyesen adom, ha már egy új ételt kipróbáltunk magában. Pl. a sütőtök megvolt, adok hozzá almát, vagy mondjuk a krumplit sosem adom magában. Körte-alma, sárgarépa-alma, stb. Zöldségeket szintén vegyesen. Nem fűszerezem, nem sózom. Esetleg Sinemilt adok hozzá, ha nagyon ízetlen.
2012. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem fűszerezek, általában almával "dobom fel".

Pl. ha céklát adok, akkor is váltogatom, hogy vagy a krumpli vagy a rizs legyen a sűrítő anyag+alma megy bele, illetve husi.

Az alma csodákra képes. :-)

2012. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ma adtam először sajtot (7 hós a fiam), krumplival és cukkinivel, és nagyon jól ízesítette a főzeléket. Szóval ez is egy lehetőség. És az alma mellett még a sárgarépa ízesít jól. De pár hét és jóval többfélét kipróbálhatsz, nem lesz uncsi annyira :)
2012. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapos babám már eszik almát, banánt, meggyet, körtét, őszibarackot. Ezeket jól lehet variálni. Van, hogy hármat turmixolok neki össze. Zöldségből még csak krumpli, répa, cékla, sütőtök megy. Már megvettem a cukkinit, holnap kipróbálom krumplival. Ja, meg már kapott csirkehúst is.
2012. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!