Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kókuszmatracban jártas anyukák...

Kókuszmatracban jártas anyukák, vélemények?

Figyelt kérdés

Kaptunk a testvéreméktől egy használt matracot. Már 5 éves, de szinte új, a gyerek kb. háromszor feküdt rajta. Azóta szobában tárolták, szóval újnak néz ki. Szerintetek lehet használni? Ki kell tisztítani valahogy. A huzatot persze lecserélem.

Ja, és még annyi, hogy kiraktam a matracot a napra, hogy kicsit szellőzzön, de azóta olyan fura gumi, vagy nem is tudom milyen szaga van. Nektek volt ilyen? Véleményetek?



2012. ápr. 5. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi használtan vettük. Leszedtem a huzatot, és a matracot jól átzuhanyoztam. Kitettem napra, megszáradt, és új huzatot tettem rá. Tökéletes azóta is, lányom már másfél éve használja.

Nem volt furcsa szaga, vagyis nem emlékszek rá.

2012. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Semmi baja nem lehet a naptól. Nyugodtan használjátok. Én azt javaslom, hogy vegyél rá vízálló huzatot, így az esetleges "balesetektől" is védve van a matrac.
2012. ápr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is kaptam, én az udvaron átmostam magasnyomásúval, aztán leslagoztam, kiraktam a napra (tavaly nyáron) kint hagytam amig meg nem száradt. Semmi esetre ne vegyél rá műanyag vagy gumi huzatot! megszüneteted vele a kókuszrost lényegét.

Amikor bejött a jóidő most én már raktam is ki a napra, és ki is fogom hetente kéthetente, ahogy eszemben lesz.

2012. ápr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, semmiféle vegyszert vagy tisztítószert nem használtam a kókusz miatt.

Ki rakhatod a napra napokig akár, csak esétre vidd be, nehogy elázzon, vagy valami macska ráköltözzön:-)

A nap fertőtlenít.

2012. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Így már nyugodtabb szívvel fogom/fogjuk használni.
2012. ápr. 5. 19:30
 6/8 Akire77 ***** válasza:
Szia pont ma mostam ki a huzatot és a matracot kitettem a napra kicsit,és nekem is olyan fura szaga volt és még a tapintása is olyan mintha kicsit ragacsos lenne.
2012. ápr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 alaszka ***** válasza:
A mienk is fura szagú, családból kaptuk, így én csak a huzatot mostam ki. De az én gyerekeim nem sokat aludtak rajta...
2012. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti! Igen, nekem is olyan, mintha kicsit megégett volna, vagy nem is tudom.
2012. ápr. 6. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!