Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha iszok naponta 2 közepesen...

Ha iszok naponta 2 közepesen erős kávét, akkor nem lesz a babámnak tőle baja?

Figyelt kérdés
4 hetesek vagyunk és anyatejen élünk.
2009. jún. 16. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
próbáld ki, ha rosszabbul alszik tőle, akkor ne idd
2009. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem attól nem lesz baja, max arra figyelj, hogy mikor iszod meg. a dokim annak idején azt mondta, hogy kb másfél, 2 óra múlva fog jelentkezni a tejben, és ezután fél órával már megint nem lesz akkora koncentrációban benne. szóval ennyire figyelj, és abszolút nem fogja észrevenni a kávét:-) nálunk egyszer sem volt gond, pedig én is kávéztam.
2009. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jún. 16. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
4,5 hónapos a picikém és kávézom,nincs semmi gond belöle,nem pörög fel meg ilyenek : )
2009. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5 hónapos a kislányom és én is iszom két kávét naponta. Eleinte nem nagyon akart aludni, akkor leálltam egy időre a kávéval, de rájöttünk nem a kávé a hibás. Egyszerűen ilyen volt a kislány. Mára már kinőtte és sokkal könnyebben elalszik, kávét pedig a mai napig iszom.
2009. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!