Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az ÜRES WC-be beledobná a...

Ha az ÜRES WC-be beledobná a babátok a saját pólóját, kimosnátok és ráadnátok ujra? Vagy dobnátok ki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Miért, lesz valami baja tőle a pólónak? :-)

Kimosnám, ahogy kimosnám ha véletlenül bekakil, vagy bepisil, azt se dobjuk ki, nem? :-)

2012. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
kovezzetek meg-en magas homersekleten kimosnam,nem dobnam ki,azt irtad a wc ures volt..
2012. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Mivel ismerem a saját házamat, tudom, mennyire tartom tisztán a wc-t, így kimosnám és ráadnám újra.

Egyébként nagyon találó, tényleg csak kimossuk és újra ráadjuk a kakás, pisis, összehányt holmikat is.

2012. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
én is kimosnám és ráadnám, semmi baja nem lesz!
2012. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mivel tisztán tartom a wcét, kimosnám 90 fokon és természetesen ráadnám
2012. ápr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem dobnám ki ezért. Kimosnám, vasalnám és ráadnám újra.
2012. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
persze, ha máshol, nyílvános helyen ahol ki tudja milyen a higénia lehet kidobnám, de otthon nem, több baci van a hasmenéses ruháján mint a lehúzott wcfertőtlenítős-illatosítós vízben.
2012. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hehe...jót nevettem, mert vizuális tipus vagyok,és elképzeltem...! :) Persze,hogy ráadnám újra. :)
2012. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon történik, akkor igen! Előtte áztatnám, aztán magas hőfokon mosás.

De ha idegen helyen, akkor nem, semmiképpen nem venném ki onnan, pontosabban azt sem tudom, mit tennék, mert ugye eldugul a wc, ha benne marad...

De biztos otthon dobta bele, mert más mosdóban miért vetkőzne, és vinné a pólóját a wc-hez...:)

2012. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hu az én gyerekem mi mindent dobált a wc-be!!! MIdnent kimostam- játékokat sterilizáltam, kiszárítottam... mindent visszakapott.

Persze ez otthon történt, ha nyilvános wc-be esne valami babacucc - ki sem venném onnan! :S

2012. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!