Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemény az alábbi hordozókend...

Vélemény az alábbi hordozókendőről?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 5. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én kaptam kölcsön,nem volt rossz.Könnyebb kezelni,mint egy klasszikus hordozókendőt,nekem ezért tetszett.De nem vagyok nagy hordozós...szerintem,ha kis időkre kell akkor jó.Hosszabb távra/időre egy rendes kendő biztos jobb és kényelmesebb.
2012. ápr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kerria ***** válasza:

Csecsemős babámnál nem vált be (lehet elvileg fektetve is hordozni benne, most várom, hogy ülni tudjon, és akkor ismét neki futok, aztán majd meglátjuk.


Csecsemőnek vennéd, akkor szerintem nem ez a legjobb megoldás.


Kialakítás, feltevés része viszont egyszerű, emiatt könnyű vele.

2012. ápr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csak idén nyárra, őszre kellene piacozni járni a babóval, aki jelen pillanatban 2 hónapos.Tömeg van a piacon ahova járunk.Babakocsival képtelenség közlekedni.

Használtan venném meg 5E-ért.

2012. ápr. 5. 21:46
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem tudod kipróbálni mielőtt megveszed? Akkor éreznéd, hogy mennyire tartja szorosan a babát, mennyire van meg a békapozíció, stb. Nekem csak azért fura mert ugye pont az lenne a lényeg hogy mennyire tudod szorosan feltenni, ha nem tart eléggé, vagy túl szoros, az sem neked, sem a babának nem jó.

Egyébként egy kötözős kendőt is fel lehet kötni kb fél perc alatt, nekünk olyan volt, és az tuti jó a babának. Kb 4-5 alkalom mire az ember magabiztosan feltudja kötni, akár egyedül is, utána nincs gond. Gyakorlat kérdése.

2012. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*fura . mármint ez a kendő
2012. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Először ilyet akartam venni, de végül sima kötős lett a kendőm, és pillanatok alatt szinte bárhol felveszem...

Még ha kell mozgó villamoson is.


Próbáld ki, ha tudod, és úgy dönts

2012. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sajna nem tudom kipróbálni.

A másik fajta kendő viszont drágább, nem?

2012. ápr. 5. 22:23
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok járatos.A kötözős kendőből több féle méret van?Vagy nem?Nem néztem utána.
2012. ápr. 5. 22:25
 9/13 A kérdező kommentje:
Most nézegetem.Mi alapján lehet eldönteni, hogy M-es vagy L-es kell?
2012. ápr. 5. 22:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyobbat vegyél inkább, vannak bizonyos kötések, amikhez több anyag kell és ha pont az jön be neked és a babádnak, akkor nehezebb lesz megkötni egy rövid anyagot, plusz férfiaknak, nagyobb, testesebb embereknek kell a hossza miatt.

A nandu nem sokkal drágább, mint amit te írtál, ha mész tanfolyamra és veszel kendőt, akkor ált a tanfolyamért nem kell fizetni.

2012. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!