Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babafürdető készítmény -milyet?

82reni kérdése:

Babafürdető készítmény -milyet?

Figyelt kérdés

Mivel fürdetitek a kicsit? Mit ajánlotok? Miért?

Most váltanánk 3 hónaposan a gyógyszertári felírt krémről hogy elfogy a 2. doboz, és szeretnék jól dönteni -mivel érzékeny a bőrünk.



2012. ápr. 5. 23:23
 1/8 Lola_ válasza:

Én Gabi édes álom fürdetőt használok, szeretem az illatát. Többet kipróbáltunk, nekünk ez vált be. Vagyis nekem. Az illata nagyon jó.

mindenképpen akkor érzékeny bőrüeknek valót válassz, de hogy melyik fog beválni, azt előre senki nem tudhatja, babája válogatja

2012. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!Az én 4hónapos kislányomnak extra érzékeny bőre van én kipróbáltam a Gabit de iszonyúan szárit maradt a johnson's rozsaszin meg a sárga fürdető és a zöld babaolaj.

[link]

[link]

[link]


A rózsaszínt a vizébe teszem keveset csak az illata miatt a sárgával ami illatmentes pedig megfürdetem azzal a haját is megmoshatod bár én Babe sampont használok mert koszmósak voltunk amugy hatalmas haja van.:)))

2012. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érzékeny bőrre mi a Babét használjuk, meg vagyok elégedve, elég jó, bár nem olcsó sajnos.
2012. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kerria ***** válasza:
gabi fürdetőt használok, de normál bőre van!
2012. ápr. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalnod.

Nekünk pl. a Gabi nagyon szárította a bőrét, a Johnsonstól meg kiütéses lett (mondjuk ettől a bőrgyógyász nem volt meglepve, azt mondta a Johnsons katasztrófa, és soha nem használjuk).

Használtuk a babé olajos fürdetőjét, és a lipikar syndet fürdetőt, ez mindkettő nagyon nagyon jó, csak iszonyú drága.

Most a dm-es ultraszenzitív babylove fürdetőt használjuk, ez is nagyon jó.

2012. ápr. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg érzékeny a bőre, akkor maradjatok a gyógyszertárinál. Vagy ha azt nem szeretitek, akkor csak gyógyszertárban kapható kozmetikumokat vegyetek, amilyen a Babe is. Ezt bőrgyógyász mondta nekünk.

A mi picikénknek is érzékeny a bőre és ezért voltunk bőrgyógyásznál, mert kiütéses lett az egyik terméktől. Ő mondta.

2012. ápr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egy időben a Sebamed termékeit használtam, nagyon szerettem.. Viszont kijött a kisfiamon egy kis helyen ekcéma, így visszatértünk a hagyományos gyógyszertári fürdetőkrémre + testápolóra, ettől szépen helyrejött.

Nem akartam tesztelgetni más fürdetőket, nehogy eldurvuljon az ekcéma.

2012. ápr. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Babe-t ajánlom, ezen kívül a Libero-t próbáltuk, ami hipoallergén.
2012. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!