Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mielőtt feltenném kisbabám...

Mielőtt feltenném kisbabám nyakára a borostyán nyakláncot le kell mosni és ki kell tenni a napra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden féleképpen jó lenne, mert az ásványok a legutóbbi tulaj rezgéseit hordják magukban, és azt át tudják adni a babádnak.
2012. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne gondold, hogy ez ásvány! Műgyanta, de ha megnyugtat, akkor tedd ki napra.
2012. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A borostyánt az ásványok közé sorolják, mert megkövesedett fenyőgyanta.

Üzenem neked, második.

2012. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Harmadik, tudom, mi a borostyán. De üzenem neked, kedves harmadik, hogy a jelenleg babafogzáskönnyítőként kapható borostyánláncok UTÁNZATOK, és műgyantából készülnek. Aki meg hagyja magát lehúzni a cégek által, az ő baja.
2012. ápr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Le lehet ellenőrizni, hogy valódit sikerült-e vásárolni, vagy nem. Sós vízben felemelkedik a víz tetejére, míg a hamis nem.


Viszont a kérdésem másról szólt!


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. ápr. 6. 11:21
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
pffff.... kedves kérdező, no comment. Ha ezt elhiszed, akkor további jó netes vásárlásot neked! Könnyű fogzást a babának!
2012. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os!


Ha kötözködni szeretnél, akkor köss bele valamelyik családtagodba.

Nem az ilyen "embereknek" tettem fel a kérdést.

Látom ráérsz, biztos nincs se kutyád, se macskád......


Normális EMBEREK-től szeretnék válaszokat kapni. Aki bunkózni van itt, az hanyagoljon!!!


Köszönöm!

2012. ápr. 6. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mostam le, viszont bizonyos időközönként kiteszem a napra.
2012. ápr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Mint nem EMBER: aki bedől nekik, az megérdemli. Köszönöm, jól vagyunk, nem kötözködök, hanem leírom az igazat. De ha nem tetszik, akkor mondtam az előbb: további jó netes vásárlást! Majd mindenképp írj, hogy mennyit nem segített a cucc a babádnak!
2012. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Minden féleképpen jó lenne, mert az ásványok a legutóbbi tulaj rezgéseit hordják magukban, és azt át tudják adni a babádnak."


És akkor mi lesz? Ha előző tulaj fiú volt, akkor kukija nő? Nem értem. Én a fogzásra nem kuruzslóeszközt ajánlok, hanem gyógyszert. Gyógynövényest, amit babának találtak ki.

2012. ápr. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!