Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 6. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár nem tökéletesen a kérdésedre válaszolok, bocsánat érte.

Pierre Cardin babakocsink van nekünk is, (nem ez a tipus) már a második kisfiammal(19 hónapos) használjuk, de nagyon strapabíró, jól kihasználható darab. Sőt a 4 év alatt nem gondolom úgy, hogy már nem divatos, mert klassz, jó formája van. A hordozóját egészen sokáig tudtuk használni, imádtam. Sőt, márkahűek maradtunk, mert mindkét gyerkőcnek P.C. autósülést vettünk. Így bátran kijelenthetem, hogy szerintem nem fogsz benne csalódni. Árban pedig szerintem nagyon jó.

2012. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon tetszik,de nekem nemenged másikat venni a férjem mert megmaradt a fiam után szinte teljesen uj kocsi.Ha választhatnák akkor ezt:)
2012. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, hamar meg is szabadultam tőle. Nem nagyon szerettem. A karfa nem nyitható, csak levehető, ami macera, míg beülteted a sportrészbe. Nehezebben irányítható volt, mint egy 10 éves alap graco. És minden pici gödörben megakadt.
2012. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor én vettem a lányomnak a tako-mat akkor nekem is tetszett a Pc kocsi ami rózsaszín-szürke volt. Én alapból úgy mentem be az üzletbe, hogy RÓZSASZÍNT szeretnék. Hát mikor egymás mellett láttam a takoval...nagyon gyatrának tűnt mellette. Igaz akkor 124 volt plusz a napernyő mert a hordozót külön vettem hozzá. Most olyan kilencvenakárhány körül látni hirdetést (hordozóval együtt 110). Sokkal jobban megéri mert egy igazi jó minőségű babakocsi és ez is multifunkciós. Az a fajta a szép aminél a tolókar totál fekete bőr egy az egyben. Nekem így is heteket kellett várnom mert le kellett rendelnem az új modelt 2011-ben. Tolini is nagyon szuper. Ha kislányod lesz akkor írhatsz privit mert (majd el mondom miért) kaptunk egy másikat és eladom és 70e irányár pedig majdnem mindene új(mózes,sportrész,szúnyogháló,pelenkázótáska,hordozó,esővédő...). Ha kisfiú akkor pedig olyan 110 körül tudsz rendelni netről is halványkéket akár. Igazából egyedül ez a rózsaszín amit már nem tudsz rendelni sehol sem. De hidd el megéri rá szánni főleg ha használni is akarod mert nem 1-2 hétre veszed. Sok gyenge babakocsi van ami eltörik, meghalik, eldeformálódik, a bolyósítható kerék megadja magát... Jól nézd meg milyen babakocsit veszel. Én az eladóktól kértem segítséget és lelkükre kötöttem, hogy nem az ára számít hanem a biztonság és hogy szép legyen.
2012. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Pierre Cardin van, bár nem az a típus. 2.5 éve nyúzzuk, most a kistesó alszik benne. Én nagyon szeretem, semmi baja. Az, hogy a karfa nem nyitható, engem nem zavart.
2012. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!