Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós babómnak folyik az...

13 hós babómnak folyik az orra, tüsszög, de nem lázas, a kedve jó. Ilyenkor is érdemes elvinni a gy. Orvoshoz, vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem viszem még ilyenkor viszont ha sűrűvé válik az orrváladék akkor vidd el!Ha van otthon calcium akkor 3-szor felet szoktam adni teába.Folyamatosan szívd az orrát!Ha a torka sem piros akkor szerintem nem kell dokihoz rohanni!
2009. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kalciumot miert? nem C vitamint?
2009. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
esetleg ezek alergiás tunetek is lehetnek, ha nem rosszabbodik viszont még mindig tusszog és folyik az orra esetleg enyhul majd újra elojon akkor vidd el dokihoz, és ellenorizzék.
2009. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kalcium a folyadékveszteség miatt kell!Mivel klf.elektrolitok távoznak a szervezetből megfázás során ezek pótlására nagyon jó!3-szor fél ampulla elég.
2009. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
plussz csökkenti az allergiás tüneteket:orrfolyás,tüsszögés stb...
2009. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 17. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!