Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-ben van most nagy dobozos...

DM-ben van most nagy dobozos Pampers akcióban vagy milyen pelus van most jó áron? Aug végéig van végösszegi kuponom, érdemes elmennem ebben a melegben vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Én láttam dobozos papmerst is,és babyloét is!!!

Bp.en!

2011. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*babylove
2011. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kérdezek, de milyen az a végösszegi kupon? És hol vetted?
2011. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Ha regisztráltál a bababónuszban, akkor küldenek időnként kuponfüzetet, és 15 %-os végösszeg kupont, amit a vásárlás végösszegéből vonnak le. De ha van DM kártyád, és gyűjtöd a pontokat, a 150 pontnál ki tudo váltani a kuponfüzetet amiben szintén van egy 15%-os. Pelenkára én 50 pontost szoktam kiváltani, ott van 25%-os joker termék, plussz ha van végösszeg, és így járok a legjobban.:)

kérdezőnek: tetgnapelőtt vásároltunk, nem láttam dobozos pamperst akcióban, én az előbb leírt módon vettem liberot.

2011. aug. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Liberot mennyiért?Mekkora méretet és hány darabos? Köszönöm

2011. aug. 28. 13:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Fúúú, nem is tudom pontosan, az tudom hogy 8000 ft helyett 5ezer vmennyit fizettem, és még vettem babateát, törlőkendőt, papírzsepit, stb. tehát szinte fél cs. pelus ingyenbe volt. egyébként az 5-ös méretű megapackot szoktam 80 db-os. 4500 körül van egy cs. ára. de a kedvezményekkel együtt jóval olcsóbb.
2011. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!