Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyünk/kérjünk kisfiúnk...

Mit vegyünk/kérjünk kisfiúnk második szülinapjára?

Figyelt kérdés

Májusban lesz 2 éves a babánk!Olyan bajban vagyok mert még azt sem tudjuk Apával,hogy mi mivel lepjük meg a fiúnkat!Ráadásul majd kérik a nagyszülők,keresztszülők is hogy mit vegyenek neki és még ötletem sincs!

Nagyon sok benti játéka van:könyvek,faberakók,plüssök és autók,traktorok,kamionok,vasútak tömkellege!

Kint egy egész játszótér van neki berendezve:csúzda,dömper,talicska,játékfűnyíró!

Apa most akar neki fából egy kis házikót csinálni neki a nyáron!Medencéje,motorja,triciklije is van!


Adjatok légyszíves tanácsot!

Kisfiatok az ilyet pl szerette,kihasználta:

[link]

Érdemes ilyet venni???


Kérlek segítsetek mi az amivel szívesen eljátszik a 2 évesetek?


2012. ápr. 6. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Kisautó?

Nővérem egyik gyereke két éves, fiú, ő kisautót, képes könyvet (nagyon szereti) kapott a szüleitől :) Keresztszülei pohárkészletet (6db, színes, műanyag, kiskutyák vannak rajta) hoztak neki. Nagymamájától (mert csak az anyai nagyanyja él) csokit és az első saját fogkeféjét kapta. Örült neki.

2012. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megnéztem az a kismotort megnéztem; 2 évesnek biztos tetszik. :)
2012. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy elektromos járgánynak sztem minden kétéves fiú örülne :)

Mi Duplo-t vettünk neki a 2. szülinapjára (mondjuk millió játék van már a nővére végett itthon )meg kapott még könyvet, olyan méretű nyitott jeep-et, amibe be tud ültetni kb 10 centis figurákat is - ezzel rettentő sokat játszott és fuvarozta a nővére állatkáit,babáit meg pónijait. Két évesen már szeretett mázolni/firkálni, kapott is ilyesmi kellékeket szülinapjára. Ja, meg egy ötletes fürdőjátékot:

[link]

ha nincs még esetleg mászóalagút, akkor azt is lehetne neki venni, vagy gumi ugrálóállatot, nekünk sárga rody csacsink van, már két gyerek nyúzta és még mindig szuperül bírja, az enyémek nagyon imádják:

[link]

2012. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Van mászóalagútja is sátorral együtt,van ugráló gumicsacsija is és fürdőjátékja is!


Szerintetek futóbiciklit már érdemes venni??

Nagyon régóta motorozik és imádja is!

2012. ápr. 6. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Kislányom is futóbiciklit kapott 2 évesen. Nagyon örült neki, és már elég jól megy vele, ahhoz képest, hogy 1 hónapja kapta. Lányom is nagy motoros:)
2012. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen most itt beírtam a keresőbe a futóbiciklit és elég jókat írnak róla!lehet akkor tőlünk azt fog kapni!


Ha még valaki válaszolna?!

Szerintetek játék lap top 2 évesnek már alkalmas?

2012. ápr. 6. 23:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is a futóbiciklit akartam javasolni. Biztosan örülni fog neki.
2012. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ugrálni is szeret minden kétéves, és az sokáig jó :) Mármint a trambulinra gondolok! Szerintem remek kis "bel vagy akár kültéri dühöngő" :)
2012. ápr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A futóbringa az remek ötlet.Én a kisebbik fiamnak autópályát vettem igaz akkor még csak 18 hós volt,de azóta is imádja és a nagyobb (4 éves)tesója is. [link]

Ezt a wader típust,csak egy másik fajtát.

Én személy szerint nem vagyok elekromos motor párti,csak nyomja a gázt és megy,szerintem ezt nem sokáig "élvezi"egy gyerek és nem is sokáig tudja kihasználni.

Amúgy még a dupló egy szuper játék,nekünk rengeteg van(sokat örököltünk)és imádják a fiúk.

2012. ápr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!