Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor még 3-4 óránként evett...

Amikor még 3-4 óránként evett a babátok, minden evés után pelenkáztátok?

Figyelt kérdés
Én be szoktam lesni oldalt, hogy van-e kaki vagy hogy nagyon pisis-e!Nem mindig kakil evés után.Szerintetek?

2012. ápr. 7. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha bekakiltak azonnal átpelenkáztam őket. De ha csak pisi volt, amikor kezdett duzzadni a pelus, általában 2 szopi után. Sokszor volt olyan, h 2 szopi között félidőben kakiltak, olyankor a tiszta pelus tovább bírta.
2012. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

6 és fél hónapos a lányom, én minden etetés előtt pelenkáztam első hetekben, hogy ne rázzam fel utána, persze ha szopi közben bekakilt, akkor cserétlem utána is...de kb 2 hónapos korától, már utána, figyelve, hogy ne bukjon. Én cserélném minden evésnél függetlenűl hogy kaki van e vagy csak pisi.

Talán morbid a hasonlat, de ha menstruálok se hagyom a betétem 3 max 4 óránál tovább a lábam közt, mert zavar. Gondolom a gyerekeket is, pláne, hogy nekik nem 3-4 napig van, hanem 2-3 évig, napról- napra.

2012. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, minden evés előtt átpelusoztam. Ha esetleg utána kakilt be, akkor is.

Most lesz 9 hónapos. Van, hogy egész délelőtt a játszótéren vagyunk és nem zavarja a pisis pelus. Szerencsére nem érzékeny a bőre, így nem lesz neki egyből piros és nem csípi ki a pisi. Tehát 4-5 óráig kibírja, de ez nálunk csak akkor fordulhat elő 1 pelussal, ha valami olyan következik be, hogy nem tudunk lábra állni.

Éjszaka nem cserélünk pelust, mivel átaludja az estét. Emiatt nem fogom felkelteni a lányom.

2012. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3hónapos lesz a lányom.

Én minden evés után átpelenkázom!

2012. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam, 3-4 óránként eszik "még" :)

bocs az offért, hogy érted, hogy még? :)


enyém délelőtt bilizik, de ebéd előtt felteszem a pelust, majd alvás és du. este, kaja előtt kap még pelust ha kér.

szóval nálunk nem változott és pár hét múlva reményeim szerint el is hagyjuk a pelust így mondhatom, hogy végig étkezések előtt cseréltem pelust :)

2012. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Evés után és persze akkor is ha kakis a pelenka szoktam pelenkázni. Éjszaka ha nem kakil be a Lányom akkor nem pelenkázom át, csak reggel.
2012. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanazt teszem, mint te...

Amikor még LILI anyatejes volt csak, addig nem kellett cserélni minden etetésnél.

Amikor elindult a leválasztás, akkor jobban odakellett figyelni.Baba válogatja, de az biztos, h résen kell lenni.

Mióta több mindent eszik LILI, a bebish pelusról áttértünk a PINE pelenkára.

A bebish is jó volt, de ebben még több a nedvesség felszívó bogyó, így nyugisan és figyelve telnek a napok:)

2012. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!