Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok! Tudjátok hol lehet...

Lányok! Tudjátok hol lehet olcsón vásárolni a babának?

Figyelt kérdés
Tegnap bevásároltunk a Bippa Kft-nél (www.babaholmiolcson.hu) Tényleg minden azon az áron van, ahogy a neten is, segítőkészek, nem drágák és nagyon aranyosak! Szerintem érdemes meglátogatnotok őket (ha még nincs elképzelésetek, hogy hol akartok a kicsinek megvenni a dolgokat) :) ) ) ) ) ) 28 hetes pocis
2009. jún. 17. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szia, mi is ott vettünk meg egy csomó mindent, tényleg jó áraik vannak, kedvesek, segítőkészek.

milyen babakocsit vettél?

2009. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A babakocsit jövő hónapban szeretnénk, de már kinéztük! A márkáját sajna nem tudom! Ti ott vettetek? Ha igen, melyiket?
2009. jún. 17. 13:10
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi is itt vettünk meg mindent!

Tényleg nagyon rendesek és nem drágák!

Nekünk bergon Jeck Pol babakocsit vettünk itt.

2009. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

húúúú...most nézem,ez tényleg olcsó.Az árban műanyag,vagy gumikerék szerepel?

Mi már megvettünk mindent,babakocsit nem találtam a környékünkön 70.000. forintnál olcsóbban...:-(

2009. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
...ja és abban nincs autósülés,szúnyogháló,és esővédő sem...
2009. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igen, ott vettünk. Top Rider 3 funkciósat. Külön merev mózese, bébihordozója van. Könnyű, később kiváló sportkocsinak, és nem utolsó sorban nem annyira drága, mint más márkákban. Nekem fontos szempont volt, hogy kicsire össze tudjam csukni, és könnyű legyen a váza.Remélem beválik az elképzeléseim szerint. De nagyon tetszik! Fent van a honlapon is!
2009. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De jó hogy ezt ide írtad!!!Én a kiságyon rökönyödtem le hogy a Brendonban ugyanaz ami itt is van mindennel együtt lenne 80.000 Ft.Majdnem háromszoros áron van ott mint itt.Köszi hogy belinkelted a weboldalt!!!
2009. jún. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kár, hogy minden a fővárosban van:(
2009. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

13:16-os vagyok.Én még "csak" 19 hetes vagyok és még nem merek bevásárolni.De jó nektek,olyan öröm lehet már hogy megvehettetek amit csak akartok.Jó lenne hogyha megmaradnának az árak mire mi megyünk:-)))

Boldog babavárást!

2009. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szívesen, örülök, h segíthettem :) Őket találtam a legolcsóbbnak, pár hónapja már csak ezeket nézegetem!

Mi tegnap megvettük a kiságyat, 4 részes kézzel(!) hímzett pamut ágyneműgarnitúrát, magyar bio kókuszmatracot, gumis lepedőt, pelenkázó szekrényt, arra a szivacsot, baldachivasat és ezért fizettünk 63.000 Ft-ot! Most ha mindezt megnézitek máshol, szerintem 80-100 E Ft alatt nem jöttök ki. A kiságy alap, de ha belegondoltok, szerintem fölösleges ilyen-olyan mintásat venni, mert mire értékelni tudná a díszét, addigra másik ágy kell a babónak.

Köszi a babakocsimárkákat, mindjárt rájuk is nézek :))))

Ja, és majdnem elfelejtettem, hogy még ajándékot is kaptunk, aminek az ára egyenlő azzal, h beautóztunk Bp-re és amúgy is kellett volna vennünk!

2009. jún. 17. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!