Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányok! Tudjátok hol lehet...

Lányok! Tudjátok hol lehet olcsón vásárolni a babának?

Figyelt kérdés
Tegnap bevásároltunk a Bippa Kft-nél (www.babaholmiolcson.hu) Tényleg minden azon az áron van, ahogy a neten is, segítőkészek, nem drágák és nagyon aranyosak! Szerintem érdemes meglátogatnotok őket (ha még nincs elképzelésetek, hogy hol akartok a kicsinek megvenni a dolgokat) :) ) ) ) ) ) 28 hetes pocis
2009. jún. 17. 13:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi 100 km-ről mentünk fel ebbe a boltba, de nagyon megérte!
2009. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták az egyik szaküzletben,hogy ne vegyek kókuszmatracot,mert nem tehetek rá gumilepedőt,mivel a kókusznak az a lényege hogy szellőzzön.Ehelyett vettünk téli-nyári matracot,egyik fele téli,megfordítva nyári.Kicsit drágább is volt.
2009. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi is ott vásároltunk sok mindent. Többek között babakocsit is. Giraffe Club a márkája és a 7,5 hós kislányom imádja!!!!:) Arról nem beszélve, hogy hordozóval 42000Ft volt.
2009. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tényleg megéri, és úgy tudom szállitanak vidékre is.
2009. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!