Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez ugyanolyan...

Szerintetek ez ugyanolyan káros lehet, mint a bébikomp?

Figyelt kérdés

[link]


Hasonló játékot kaptunk ajándékba. Azt hiszem nincs kereke, csak bele lehet ültetni a babát, de menni nem tud vele. Még dobozban van és nem tudom bele merjem-e ültetni a 7 hónapos babám?!



2012. ápr. 7. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem.ettől semmi baja nem lesz.csak ne nagyon sokáig egyhuzamban.nekünk ilyesmi ugrálónk van és a fiam órákig ellenne benne,de max fél órát hagyom ugrizni.:)
2012. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
oké, köszi!:)
2012. ápr. 7. 22:44
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is bébikomp ellenes vagyok, viszont ilyenünk nekünk is van.Éppen ma raktam össze a babámnak és egész jól elvolt benne, ő még csak 6hónapos, viszont már majdnem önállóan ül. Ezen a kérdésen én is morfondíroztam ma hogy lehet ugyanannyira "káros" mint a komp. Szerintem annyira mégsem, hiszen nem tud vele menni, max. a lábát erősíti. Azért én is kíváncsian várom a válaszokat. :)
2012. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
nekünk volt bébi kompunk. Semmi káros hatása nem volt(csak a mi lábunkra) :-). Sőt! Imádta! Egész jó etetőszéknek is. De azért sokáig mi sem mertük benne hagyni.
2012. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3. válaszoló. Én kislányom is még csak 6 hónapos, de jelenleg nincs itt a játék. Majd csak 1 hónap múlva megyünk haza és akkor tudjuk majd csak használni. Azt hogy érted, hogy már majdnem önállóan ül? Én nem merem ültetni, arra várok, hogy magától felüljön. Akkor addig ebbe se rakjam bele? Elég lusti.:)
2012. ápr. 7. 23:06
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

A komp sem káros, ha nem egész napra teszed bele a gyereket, és fordítva: Nyilván, ez a játék sem tesz jót, ha egész nap ebben dekkol a gyerek.

(Pont ma írtam egy kérdéshez, hogy az 1 éves fiamnak vettünk kompot, pedig előtte én sem szorgalmaztam, de annyira élvezi, hogy nem hinném, hogy az a napi összesen kb. 1 óra bármi gondot okozna, amit a "kisautójában" tölt.)

2012. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nyugodtan beleültetheted! ha már felült és rövid ideig meg is ül stabilan akkor semmilyen káros hatása nincs :)

a komp a helyváltoztatás miatt lehet káros

2012. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

6. válaszoló azért ha belegondolsz miért káros és mire káros a komp rájöhetsz, hogy 1 éves babának már nem.

gondolom már a felálláson is túl vagytok...


szóval nem is értem mire akartál kilyukadni :D egy nem mászó, ülni nem tudó babát nem kéne kompba ültetni, de aki ezt már remekül tudja annak baja nem lesz ;)

2012. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amíg egyedül nem ül, addig nem szabad beletenni (addig ültetni sem szabad)! Valószínűleg ez 8-9 hós kora körül következik be, és majd mászásból ül ki oldalra. De én utána sem tenném bele hosszabb időre, mert ez így állásra kényszeríti, és amíg nem áll, addig nem jó "állítani". Szóval csak ha már ülni tud, de akkor se túl sok időre. :)
2012. ápr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Mi amikor vettük felhívtunk egy szakértőt és azt mondta,hogy amikor a gyerek már stabilan tartja a fejét,akkor már lehet beletenni.(ugráló,de az is ilyen)a lábakra nagyon jó,erősíti őket.(elvileg 5-hónaptól ajánják)
2012. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!