Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lazítatok babátok...

Hogyan lazítatok babátok mellett? Mi az ami segít kikapcsolni kicsit, ha egyáltalán van lehetőség ilyesmire?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy hosszú séta jól szokott esni.DE az igazsághoz hozzá tartozik,hogy én bármikor anyukámra bízhatom,így néha-néha a párom elvitt moziba,meg vásárolgatni, na ezeket a progikat nagyon élvezem.De engem az olvasás,és a rajzolás,festés is kikapcsol.Egyszer egyszer megengedem magamnak,hogy amíg alszik,nem a háztartással foglalkozom,hanem magammal,és a hobbijaimmal.

4 hós baba anyukája

2009. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
7,5hónapos a fiam,mióta megszületett,egyszer voltam nélküle a barátnőmnél(múlt pénteken)már nagyon rám fért.Amúgy ha alszik,és épp nincs más dolgom,inkább a net előtt ülök,vagy alszom én is.
2009. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha este lefeküdt aludni, utána szoktunk apával lazítani, lustizni a tévé előtt
2009. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én néha-néha a nagyszülőknél hagytam, már egészen korán, de csak 1-2 órára eleinte, később max fél napra. Addig vagy apával vásárolgattunk( már a háztartási bevásárlás is program volt akkor nekem), vagy saját magammal foglalkoztam egy kicsit. Én ezt egyáltalán nem tarom önzőségnek, ha valaki megtehetei, szerintem tegye is.
2009. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hetente egyszer járok szoliba. Lehet viccesen hangzik, de nekem nagyon jól esik pár percet lazitani a melegben.
2009. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szoli, a barátnőzés nekem is bevált:)

De ami a tuti és ki is kapcsol, ha délelőtt visszafekszik a baba ledőlök és olvasok.Nagyon szeretem csak már szükségem lenne új könyvekre:)

2009. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
tök jó nektek! nekem ikreim vannak úgyhogy semmi lehetőségem a lazitásra!:) jó persze volt már hogy vigyázott rájuk a párom és én elmehettem a barátnőmhöz egy kicsit! de ez ritka:) 1éves ikrek anyukája
2009. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!