Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ehetnek a kisbabák...

Mikortól ehetnek a kisbabák fagyit? 10 vagy inkább 12 hónapos kortól?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 8. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
10 honapos kortol "én adom neki"
2012. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Fagyit? Én 1 év alatt nem adnék neki! Kisfiam Már 2 éves volt,amikor először kapott fagyit. Jégkrémet korábban, de csak jó olvadtat és bőven elmúlt 1 éves.
2012. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
12 hónapos kortól leghamarabb, bár én akkor még csak tölcsért adtam. 20 hónapos elmúlt már a lányom azon a nyáron, amikor olvadt fagyit kapott egy keveset.
2012. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam 11 hónaposan kapott tölcsért először,dolgoztam fagyi eladóként,tudom miből van a tölcsér így nem aggódtam,nyáron szerintem egy pici fagyit fogok neki adni.
2012. ápr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Ha nagyon akarsz adni neki valamit, akkor adj tejszinhabot :-)
2012. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
2 és fél évesem még nem evett fagyit, és valahogy nem is hiányzik neki... Érdekes, nem? Jól megvan nélküle :)
2012. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 14 hónapos. Nem terveztem fagyit adni neki, de pár hete,ahogy elkezdtünk az apjával séták alkalmával fagyizni, tisztára megörült érte. Hagytam hogy megkóstolja, ez annyit jelent, hogy odaérintette a nyelve a hegyét a fagyihoz. Írtóra megtetszett neki, úgyhogy azóta mindig kap pár nyalintást. Olyan helyen vesszük a fagyit, ahol nincs benne tojás, megbízhatóak az alapanyagok. Tölcsért én azért nem adok neki, mert nem szopogatná, hanem beleharapna egy óriásit, viszont még csak 8 foga van és csak fuldokolna töle. 1 éves kor alatt nem adnék.
2012. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mi sokat fagyizunk, minap is ettünk, ő me annyira nézte, könyörgött érte, hogy odaérintettem a szájához. Persze, hoy ízlett neki:-) Mi nem eszünk sem cukrot, sem édességet, csokit sem, semmit...csak a fagyit. Én hallottam molyan nőről is aki 9 éves koráig hazudott a fiának a fagylaltról, nehogy adni kelljen neki. Én ezekkel a dolgokkal nem értek egyet, nem érdekel, hogy más ad vagy nem ad, nyilván manapság már minden ördögtől való, szegény gyerekek 5 éves korukig csak anyatejet ehetnének.

Ő most 10 hónapos, én fogok neki adni fagyit csak nem voltam benne egészen biztos, hogy adhatok e most vagy inkább várjak nyárig.

Mindenkinek nagyon köszönöm a választ:) Megy a zöld kezecske.

2012. ápr. 9. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!