Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 0-3 honapos kisbabak Anyukai!...

0-3 honapos kisbabak Anyukai! Miben segit a ferjetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:

semmiben!!! Néha segít a fürdésnél annyit, hogy ő ogja babaát, én meg mosom, de amúgy semmit. Ja, meg ha én viszem a nagyot oviba, akkor van ő a kicsivel, és prüntyög neki.

8 hetes anya

2009. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenben.

A fürdetés teljes egészében az övé, én a végén megyek, hogy segítsek kivenni a vízből, aztán együtt töröljük, öltöztetjük, pelenkázzuk. Míg én szoptatom, addig ő mesét olvas.

Napközben (itthon dolgozik) pelenkázza, játszik vele, elmegy vele sétálni. Járunk babaúszásra, ott is fele időben nála van a gyerek, másik felében nálam, de mindannyian bent vagyunk a vízben és énekelünk mindketten.

Mostmár 7 hónapos a babánk, de az első perctől így volt. Gondolom, ha tudna szoptatni, azt is megtenné. Semmi ítélet nincs bennem azok iránt, akiknél nem így van, de mielőtt gyereket vállaltunk, megmondtam, hogy magamnak nem szülök, magunknak igen. Egyetértett és így is van.

2009. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

SZia!Az én férjem is mindenben segít.Pelenkázik,öltöztet,etet(sajna tápszeresek vagyunk),játszik vele,ha kell rázza a popsiját,segít a fürdetésben,a törölgetésben a fürdés után,stb.Ő is mindent csinál.Ja és a babakocsit is ő tolja,ha együtt megyünk sétálni.Tényleg sokat segít,a kisfiam is odavan érte! :-))

5 hetes anyuka

2009. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenben! A babámnak fejem a tejet, így hajnalban van hogy Ő kel. Pelenkázik, fürdeti, és a háztartásban is segít. Elmosogat ha van mit, porszívózik. Tehát tényleg mindenben segít. :)
2009. nov. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én férjem semmiben nem segített, sőt menekült itthonról pedig nem volt sírós a babánk. Nagyon nehéz volt és akkoriban még 3 óránként evett éjjel, nappal. Segítségem nem volt mert a nagyszülők messze laknak.

De van remény! Már 9 hónapos a baba és reggelente Ő kel hozzá (1 hónapja), megeteti, játszik vele, én meg van amikor fél 11-ig alszom (Ő du. jár dolgozni)! Mondjuk éjjel én kelek hozzá 2x-3x is de nem mindig ébred szerencsére. Most már sokat foglalkozik vele. Mondtam is neki, hogy látod ha csak fele ennyit segítettél volna egész más lett volna minden. Elég rossz viszonyban voltunk emiatt sajnos, mert hulla voltam. Na, mindegy nem is ez a fontos, szóval fel a fejjel! Idővel biztosan megváltozik ahogy nagyobb lesz a baba, lehet gyöntölni, játszani vele.

2009. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az én férjem sem segít semmiben. Nincs is velem, nem foglalkozik vele, nem tudja, mihez kezdjen vele.

Reménykedtem az elején, de sajnos azóta eltelt tizenöt hónap.

2009. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
velem=vele
2009. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenben. (Ffi.) Annyira, hogy amikor anyukára rájött a második szülés utáni depi, elhúzhatta a csíkot itthonról, én maradtam a lányommal itthon. Egy hét alatt kinőtte, egy hét alatt összenőttem a lányommal, (ma is így van, azóta is nagyon apás, dúl a lamúr már tíz éve) semmi gond nem volt. Persze, nyilván embere válogatja.
2009. dec. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!