Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használja valaki a Tummy Tub...

Használja valaki a Tummy Tub pocakfürdetőt?

Figyelt kérdés
Kinek mi a véleménye róla? Érdemes megvenni? Tényleg szeretik a picik?

2012. ápr. 9. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi azt vettünk, mert a baba egyszerűen utálta a kiskádat. Nem sok reményt fűztem hozzá, de megvettük. És bejött. Azóta imádott fürdeni, végig nevette a fürdetéseket. Aztán a 2. gyereknél először szinté na kiskádba próbálkoztunk, de neki sem tetszett, a vödröt viszont imádta. A 3. gyerkőcnél már nem is próbáltuk a kádat, rögtön a vödörben fürdettük, és nagyon szeret fürdeni. :) Úgyhogy én csak ajánlani tudom! :) (Plusz sokkal jobban elfér, mint a kád, kevesebb víz kell bele, egyszerűbb szállítani.)
2012. ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor azt mondod megéri megvenni. Egyébként nekem is nagyon szimpatikus, meg biztonságosnak tűnik (ezt csak azért írom, mert első baba lesz). És meddig tudtátok használni? Mennyi idős korukig?
2012. ápr. 10. 07:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első babával 8, a másodikkal 10, a harmadik pedig 9 hónapos, és még mindig szeret benne lenni.
2012. ápr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. ápr. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!