Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is van olyan nap mikor...

Nektek is van olyan nap mikor nem bírok a babával?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen ez a mai. Nyűgös és semmi sem jó neki.

8 hós


2012. ápr. 10. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
detto 19 hós..semmi nem jo, se mese, se olvasás, se zene, se semmi
2012. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen van,néha a falat kaparnám amíg kicsi volt,meg kúszott egy tündér volt,6 hónaposan elkezdett,mászni állni onnantól megállíthatatlan,már hisztizik is is elég renden olyan 8-9 hónapos kora óta,az elején még inkább felemelte a hangját ha nem tetszett neki valami,de jelenleg üt,földhöz vágja magát,ordít,toporzékol,most 11,5 hónapos,5 napja teljes nyugalom van,de előtte 2 hétig hitetlen volt,gondolom az idő miatt is,a foga is jött,hirtelen nem vették körül a nagyszülők,rokonok,és ki volt akadva hogy nem az van amit Ő eltervezett,alig aludt,enni sem akart,folyton nyafogott mindenért egésznap.Amúgy egy kedves,kis mozgékony kiegyensúlyozott,társaságkedvelő baba,de van olyan nap,mintha kicserélték volna.Kitartást neked,majd elmúlik!
2012. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
igen sajnos vannak olyan napok pl a tegnapi, itthon volt apa is tegnap és egyszerűen nem tudtuk már hogy mit csináljunk vele, meséltünk neki mesét kapcsoltunk neki tv, zene alvás játék hinta, játszótér, séta, kutyázhatott is nem mindig engeden neki, alig vártam már vége legyen a napnak , ma vizsont nagyon jó kislány :)
2012. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen volt pl a tegnapi nap. Semmi nem volt jó sehogy. Akármit csináltunk, ordított. Az éjszaka sem volt jobb, 4x sírt fel az éjszaka közepén, pedig 4 hónapja végig alussza. Nem tudom mi lehet a gond, én a fogára gondolok. Az első észrevétlenül jött ki, lehet ez a 2. már jobban megviseli. Lehet nálatok is ez a baj.
2012. ápr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, vannak olyan napok! Főleg, mióta megy, és van saját akarata! Addig nagyon kezelhető volt, viszont most vannak olyan napjaink, hogy hihetetlen! De észrevettem, hogy az időjárást is nagyon megérzi szegényem! Ha szeles hülye idő van, akkor ő is kezelhetetlen! Pl. nálunk ma az a szitu, így hogy tegnap hülye idő volt, ma pedig jó idő van, hogy kicsit aluszékonyabb! SZerintem most alussza ki magát, mert amíg hideg volt pár napig, alig aludt napközben!
2012. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ma! Hisztivel kezdődött, és még tart :). Ebéd fele a falon másik a ruhánkon, remélem alszik valamennyit, mert már borzalom, kis sátánka :).
2012. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen a mai pont ilyen! A tízórait kicsit előbbre hoztam. Szépen meg is ette, és el is aludt, remélem ha felkel jókedvű lesz és nem nyűgös.
2012. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen,a mai nap nekünk is borzalom..
2012. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melegfront! Nem csoda, hogy érzékenyek a babáink! [link]
2012. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szintén tegnap, tegnap előtt ez volt. Semmi sem volt jó, már vártuk az estét, amikor jött az alvás és nekünk is egy kis csend és nyugalom. :)

1 éves leányzó anyukája

2012. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!