Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha felül, feláll kapaszkodva...

Ha felül, feláll kapaszkodva és lépeget a bútorok mellett, nem árt napi fél óra a bébikompban ugye?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 07:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen semmit nem tudok a lakásban takarítgatni tőle,a járókában max 10 percig van el.
2010. júl. 30. 07:40
 2/4 anonim ***** válasza:

A lányom nagyon szerette....Mikor ült stabilan én már beletettem.a fiam is fog benne csücsülni.A lányom csak úgy "robogott" vele.Ès 12 hónaposan már egyedül sétált....

Sokaknak biztosan nem fog tetszeni amit írtam,de nálunk így volt.a kompról nagyon megoszlanak a vélemények.Aki akarja beleteszi aki nem az nem.....

2 gyermekes anyuka.

2010. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is akkor tettem már bele a kisfiamat, amikor állt és ült is egyedül. Tényleg nem tetszik sokaknak, de nálunk is úgy volt, ahogy már írták előttem: csak a hasznát láttuk, mert segített a stabilabb állásban és ülésben is, ráadásul tudtam tőle végezni a dolgomat, mert járókában/utazóágyban nem marad meg két percig sem. Egyébként 2x 15 perc körül volt az idő, amit eltöltött benne (most meg már inkább csak járássegítőnek használja). :)
2010. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy napi fél óra kompból bármi baja lenne, én is beletenném, ha lenne neki.
2010. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!