Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik ma nézték a fókuszt!...

Akik ma nézték a fókuszt! Láttátok ezt az új baba jóga módszert, amit az Orosz nő tanít? Engem kirázott a hideg!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 22:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Engem is kirázott a hideg tőle. Szegény gyerek, mi van ha kihúzódik a keze, agyrázkódást is kaphat, meg mi van ha ne adj Isten rosszul kapja el és a gyerek leesik. Beteg az a nő, de amint látom jó pár anyuka is, akik erre kaphatóak.
2012. ápr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva!!! Nem bírtam végignézni, mintha egy darab húst dobálna ez az elmebeteg, és az a durva, hogy ha ez tényleg egy új jóga módszer, akkor gondolom van akinek tanítja is. Szegény babák, hát teljesen kész vagyok ettől.
2012. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fókuszt nem láttam, a linket megnéztem...ez rettenetes! Nem bírtam végignézni. Nagyjából 20 másodperc után kikapcsoltam, mert akkora gombóc volt a gyomrom helyén, alig kaptam levegőt. Azt az anyát, aki a kezébe adta a gyerekét...uramisten, lennének ötleteim mit kéne vele csinálni.
2012. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!