Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik ma nézték a fókuszt!...

Akik ma nézték a fókuszt! Láttátok ezt az új baba jóga módszert, amit az Orosz nő tanít? Engem kirázott a hideg!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem kamu volt.
2012. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én oda adnám egy gorillának,kicsit rázza meg.De azt a szülőt is aki engedi,vagyis elviszi hozzá "jógázni".Ez egyszerűen bicska nyitogató!
2012. ápr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szörnyű volt nézni!!!
2012. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem csak én vagyok ilyen......! Pont mászott a fejemen épp a babóm, de hívtam rögtön telefonon az apját hogy mik vannak! Erre a nagyságos úr azt mondta hogy próbáljam ki, hátha lemerítem a gyerekben kicsit az aksit :D :D :D Viccelt persze, de ez a műsor ma nagyon kiborított!
2012. ápr. 10. 23:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem is.Annyira rossz volt nézni ahogy rángatta, dobálta a piciket.Volt egy 2 hetes is.Na ott teljesen kiborultam!!
2012. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem nézek fokuszt de most rákerestem a neten és megnéztem. Az a nő beteg, és nem tudom elképzelni mi vihet rá egy ép eszü anyukát hogy a 2 hetes de akár nagyobb gyermekét is így lóbálja, vagyis ami a legrémesebb hogy összevissza kicsavarja a gyerek kezét lábát??? Józan paraszti ész kell csak hozzá hogy rögtön lássuk hogy ez nem normális...
2012. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

erre gondolsz?

[link]

2012. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Erre erre! Amúgy most így közelebbről látva sírt a baba :( Vajon miért? Vááá ennyi hülye embert!
2012. ápr. 10. 23:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Jézusom:S Mégcsak a magasba feldobni és elkapni sem jó egy ilyen pici babát: agyrázkódást kaphat:(

Miért nem teszi be egyenest a mosógépbe?!

2012. ápr. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ez nem új,én már jó pár hónapja láttam ezt a videot a neten.most is elborzasztott,és akkor is.

én a kezébe nem adnám a gyereket.életveszélyes,amit csinál.kicsavarodik szegény gyerek keze,lába,agykárosodása is lehet.börtönbe kéne zárni az ilyet

2012. ápr. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!