Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek gond nélkül...

Mindenkinek gond nélkül elfogadta a babája a panadolt vagy a nurofent?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos,hétfőn belázasodott. Vírus.. tegnap voltunk orvosnál és azt mondta ,h ha lázas ha nem adjak neki nurofent napi 3X. adtam, amitől elsőnek nagyon el kezdett köhögni, majd ki is hányta. Felhívtam az orvos és mondta ,h akkor adjak panadolt, azt nem hányta ki, de öklendezik tőle és köpné ki. Aki hasonló helyzetben volt az mit adott helyette? vagy hogyan adta. Gyümölcsbe is próbáltam rakni, úgy is elég kudarcos. Egyébként már tegnap is csak hőemelkedése volt, ma meg már semmi...csak orrdugulás.
2012. ápr. 11. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk kúp van lázcsillapításra. Kicsi korában amikor néha ment a hasa, akkor mondott az orvos normaflore-t és azt is nagyon nehezen tudtam belecseppentgetni a szájába, úgyhogy én egyszerűbbnek is éreztem a kúpot pici korában, aztán szerencsére jó ideje nem volt láza.
2012. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az én fiam is kihányta,míg kicsi volt,így azóta is kúpozunk

2,5 éves

2012. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az enyémek kimondottan szeretik a szirupot. Sorba állnak érte. Mondjuk bőven elmúltak egy évesek, mikor betegek lettek, lehet, ez is közrejátszott. Simán a fecskendőből kapják.

Bezzeg a kúptól félnek, a nagy annyira behisztizik tőle, hogy összehányja magát, szóval nálunk meg kúpot nem lehet adni.

2012. ápr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

7 hónaposan még nem adtunk neki nurofen szuszpenziót, hanem kúpot kapott( van nurofen kúp is, de sok más is)

Lehet, hogy túl gyorsan adod be neki...

2012. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első baba:gond nélkül


2.: sehogy... Vettem egy nubis gyógyszeradagolót, olyan, mint egy nagyon mini cumisüveg, abba tettem bele egy pici tápival keverve, így megitta (persze csak kaja időben)

2012. ápr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitok!! A kúpot nem adom neki mert már nincs láza, de az orvos azt mondta, h akkor is adjam a panadolt. gyorsan biztos nem adom, mert ételbe csempészve próbálom adagolni...mivel sajna cumisüveget nem tudja használni:(
2012. ápr. 11. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!