Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, már...

6 hetes terhes vagyok, már szívhang is, minden. Párom már nagyon sok mindenkinek elújságolta, sőt még a helyi rádióba is bemondatta hogy apa lesz. Nem gond ez?

Figyelt kérdés
Tudjátok sokaktól hallom h nem tanácsos az első 3 hónapig elmondani.
2010. febr. 6. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
És hol a 100 tagú cigányzenekar?:::))))XD
2010. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok,és nem pedig tinédzserek hülyeségeit!
2010. febr. 6. 15:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 9 hetes terhes, és mi is elmondtuk a közeli hozzátartozóknak, hisz úgysem bírtuk volna ki! Ne aggódj, örülj neki, hogy a párod így örül, hogy babátok lesz! Bár mindenki fejében megfordul, hogy az első trimeszter a legkockázatosabb, de nem kell rá gondolni, hisz nem történhet semmi baj!!!!

Nagyon boldog babavárást kívánok! Szép napot!

2010. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és viszont kívánom!
2010. febr. 6. 15:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen értelemben kérdezed hogy nem gond e??? Ettől nem fog elmenni a baba, ez nyilván csak babona.

Mások szemében lehet hogy elkiabálásnak tűnhet, de ne foglalkozz másokkal.

Nekem sajnos elment egy babám a 8.héten (vagyis addigra már nem volt szívhangja) így azután én már csak 12 hetesen mertem örülni neki.

Borzasztó kellemetlen volt az első vetélésem után válaszolgatni a kérdésekre, hogy na hanyadik hétben vagyok stb...holott már sehányadikban se voltam :(((


De neked biztos nem történik ilyesmi.

És nagyon kedves amúgy a párodtól amit tett :)

2010. febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
15.42 vagyok, márhogy úgy értem hogy a következő 2 babámat már csak 12 hetesen mertem elmondani, nehogy elkiabáljam.
2010. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy ugyan olyan babona mint a többi. Ha elvetél a nő az azért van mert nem tapadt meg rendesen vagy kromoszóma rendellenesség, nem azért mert elmondta.

Én vártam a 12.hétig, mert előtte volt egy vetélésem. K

2010. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Én 7 hetesen már a munkahelyemen is bejelentettem, hogy tavasszal már ne számítsanak a munkámra, és a 8. heti UH-s képet kitettem a monitorra. :)
2010. febr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az első gyerekünknél vártunk 12 hetet. De nem babonából, hanem azért, amit a 3. is írt, ha valami történne vele... A másodikkal is várni akartunk, de úgy jött ki, hogy pont karácsony előtt pár nappal teszteltünk pozitívat, és a családi ünnepségről nekem haza kellett mennem, amikor elkezdték elővenni a vacsorát, mert rosszul lettem a szagoktól... Így 5 hetesen kiderült... :o)
2010. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Barátaink feladták a szülőknek postán a kiscipőt, mire odaért volna, már nem volt baba. Nagyon kellemetlen tud lenni és fájó, ha mindenkinek magyarázkodhatsz utána. Nem elég a fájdalom, még fel is emlegeti mindenki...

Nagy arányban mehet el a baba az első 12 héten.

Szóval ezért.

Most már ne legyen semmi baj, hogy ne kelljen magyarázkodni utána :-)

2010. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!