Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt vettem észre, hogy mindenk...

Azt vettem észre, hogy mindenkinek eltérőek valamiben a jelentkező tünetek és egyszerűen már képtelen vagyok kiigazodni a szervezetemen, hogy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Decemberben menstruáltam utoljára azóta sajnos nem. Január elején voltunk együtt a párommal azóta folytonos idegeskedéssel telnek el a mindennapjaim. Védekeztünk természetesen de mégis elmaradt abban a hónapban a menszeszem és sajnos februárban sem jött meg. A hasam eléggé puffadt és sokkal nagyobbnak is tűnik mint amilyen volt (persze azért akad rajta egy kis hurka is:)) és fájdogál is és sokat járok mostanság pisilni. A mellbimbóm kissé érzékeny és fehér színű folyadékot préselek ki belőle. Naponta többször is ráz a hideg, szinte az egész testem beleborzong. Hányingerem is van elég sokszor, de nem vagyok kívánós, nem undorodom a szagoktól. Most jóval pattanásosabb lettem mint amilyen eddig voltam. Ezalatt a 2 hónap alatt januárban és februárban nálam is játszott az a dolog, hogy csak a wc papíron láttam véres csíkokat de semmi egyéb. a folyásom teljesen felborult, és leginkább sárgás-fehér, korábban pedig előfordult, hogy barnás is volt de ez még januárban. Fáradékonyabb lettem, keveset is alszom mondjuk .. teszteltem nem egyszer és negatív lett mindkét teszt. Nődokinál voltam nemrég és azt mondta Ő nem lát semmit, és a következő hónapban menjek vissza és ad majd gyógyszert, hogy megjöjjön. De március még messze van és úgy félek, hogy esetleg mégis teherbe eshettem. Pedig vigyáztunk ... Nem értem miért vannak ezek a tünetek ha azt mondta nem vagyok terhes de ezek mégis arra utalnak.

Mire gondoljak mi lehet ez?


2009. febr. 24. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos hormonzavarra jellemzőek ezek, nem babára ha a teszt negatív, ha vigyáztok nem lehet baba, a helyedben én már most mennék dokihoz és mielőtt bármit beszednék ragaszkodnék egy hormonális kivizsgáláshoz, nem is nődokira, hanem endokrinológusra lenne szükség, remélem hamar megoldja a problémát, amit gyanítok a tünetedből az a magas prolaktin hormon szint, ez gyógyszerrel kezelhető, ha nem akarsz gyereket, akkor fogamzásgátlót adnak majd, ha pedig babát szeretnél, akkor valamilyen más hormont.
2009. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
remélem nem volt semmi gond az óvszerral, bár ellenőriztük de csak egyszer. de úgy vélem ha babás lennék már (ha az utolsó menszeszemtől számítom) 8 hét után észrevehető lenne UH-n. a doki azt mondta, hogy mégcsak meg sincs vastagodva a méhnyálkahártya. csak azt nem értem, hogy a mellbimbóim miért olyan "hegyesek" (elnézést, hogy ilyen nyíltan leírtam) és folyton kiemelkednek. szval nem értem, meg olyan teltségérzetem van mintha egy lufi lennék. persze ez reggel nem jellemző olyankor általában fele akkora sincs a hasam mint napközben vagy este.
2009. febr. 24. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem nyugi, ez nem baba, ez vagy hormon probléma, vagy pszichés, volt már, hogy én is annyira parás voltam, hogy babás leszek, hogy 42 napos ciklust produkáltam, tudom, hogy nálad még ennél is meredekebb a sztori, de szerintem nem vagy terhes!
2009. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!