Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen első lépés cipőt...

Disi kérdése:

Milyen első lépés cipőt vettél a babádnak? Mikor vetted meg? Újat vagy használtat?

Figyelt kérdés
Rileyroos cipőkről esetleg van-e valakinek tapasztalata?

2012. ápr. 10. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen ujat mer nagyon fontos az első lépteknél!!

Én az assot nagyon szeretem meg az elefanten márkáju kiscipők is nagyon jók.Arra figyelj hogy magasitott legyen benne a betét hogy ne engedje a bokát befelé süllyedni.Az a legfontossab, evvel elkerülhető a lúdtalp ami sajnos nagyon gyakori.

2012. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bogyo110 ***** válasza:
szia én tizhónapos korában vettem a lányomnak télre egy elephanten kis cipőt .Nemrég indult el és most egy renbut első lépés kis tavaszi cipője van én ujjat vettem neki,mert nekünk az ortopédus azt monta hogy ha a használt cipőt adok rá és előzőleg a másik baba eljárta vagy belűről kitaposta akkor az nem jó egy járni tanuló babának! azt hogy ez igy is van e azt nemtudom mi mindenesetre ujjat vettünk!
2012. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is újat vettem, cipőből ez után is csak újat kap.

Az első cipője Elefanten volt, bentre Siesta szandi. Most tavaszra kapott Siesta és D.D.Step cipőket.

2012. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Siesta First Step, új.

Akkor vettem meg, mikor már önállóan járt.

2012. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
9 és fél hós lassan a babóm és most kezd úgy lépegetni hogy fogja a kezem, vagy egyik bútorról átkapaszkodik a másikra. Úgyhogy még nem annyira aktuális csak szeretnék lassan felkészülni. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2012. ápr. 10. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!