Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtad ugyanazt enni...

Mikortól adtad ugyanazt enni babádnak, amit ti ettetek?

Figyelt kérdés
Első sorban főtt ételekre gondolok, elég fűszerszegényen főzök. 8 hónapos a babám eddig csak a húslevesből, zöldséglevesből kapott zöldségeket leturmixolva.
2012. ápr. 11. 14:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én most nem rég kezdtem ezt el neki, szóval 1-2 hete, most töltötte a 9 hónapot. mi nagyon fűszeresen eszünk, de neki már előtte az enyhitett változatban szedek ki. van, amikor kiegészitem sima négy hós bébiétellel, ami ugye csak magában mondjuk sárgarépa püré, vagy zöldborsó stb... ha külön neki főzök nem eszi meg, és ha csak bébiételt kap azt sem eszi meg. de meg is értem, akármennyire egészségesek nagyon iztelenek és valószinű örökölte anyukájától és apukájától a fűszeres ételek izét, igy ő sem igazán hajlandó megenni a sótlan ételekekt. persze, csak a korának megfelelő ételeket kap, pl: valamelyik nap rakott cukkini volt rizzsel, neki külön rész volt a tepsiben, ami nem volt annyira sózva, nem volt rajta bors, sem tejföl, igy már ő is ehette, és nagyon izlett neki.
2012. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Jó nektek az én fiam másfél éves 12 foga van és nem akarja azt enni amit mi ellöki öklendezik tőle darabos kaját sem fogadja el kétségbe vagyok esve. Tápszer puding bolti bébikaja azt megeszi .:-( tanácstalan vagyok hogy szoktassam át.
2012. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!