Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig hagyhatom állni...

Mennyi ideig hagyhatom állni a kész tápszert?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk kirándulunk és nincs módom frissen elkészíteni, akkor odaadhatom neki azt, amit induláskor az utolsó evés után készítettem és termoszba tettem? (tehát kb 2 órát áll)

2 hós baba anyukája


2009. jún. 18. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak hidegen bekevert tápszer állhat :(
2009. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha a meleg vizet viszed a termosban és a kocsiban kevered össze amikor kell?
2009. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam bekeverni hidegen, de apró csomócskák maradtak benne... nektek felolvad hideg vízben rendesen?
2009. jún. 18. 14:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2. írta vigyél termoszban vizet és külön a tápszert, ha kell akkor csak össze kell keverni és már ihatja a babád.
2009. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. vok, nekem felolvad, de biztos másfajtát eszünk.


Próbáld ki szerintem is, amit a többiek írtak. Én is láttam már más anyukáknál: meleg vizet vittek termoszban és a megfelelő mennyiségű tápszerport egy pici műanyag dobozban és úgy keverték össze.

2009. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi a tanácsokat :)
2009. jún. 18. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyen melegben ne hagyd állni elkészítve! nekem is tápszert evett a babám, és pont emiatt vettünk egy melegen tartót. van egy fakkos, és 2 fakkos. mivel télen szültem, 2 fakkosat vettünk, hogy a tea se hűljön jéggé. nagyon jó volt így. a vizet néha még hűteni is kellett, mert annyira meleg maradt.
2009. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

ha el kell mennünk v.hova, mindig előre elkészítem, rendesen, ahogy kell, melegen összekeverve. múltkor pl. 3 óra múlva kapta meg.

szerintem nem kell ezt a dolgot annyira túllihegni. nem kell a babákkal úgy bánni, mint a hímes tojással! semmi baja nem lesz, ha előre elkészíted a kajáját.

2009. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is tápszeresek vagyunk, és igyekszem mindig frissen készíteni, de ha megyünk valahová, erre nem mindig van lehetőség (van, hogy a termoszozás is macerás). Én ilyenkor elkészítem előre forró vízzel, és mire megkapja kihűl, de nem romlik meg. Semmi baja nem lesz, volt már, hogy a délelőtt elkészített tápot adtam neki estefelé, és semmi baja nem történt. Amúgy érezni fogod, ha a tápszer megromlik, mert ugyanúgy, mint a tejnek, savanykás szaga van.
2009. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint max egy órát állhat, mert megsavanyodik, főleg ebben a melegben! Nekem azt tanácsolták, hogy termoszabn vigyem a meleg vizet, és frissen készítsem el.
2009. jún. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!