Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónaposnál már napi egy...

17 hónaposnál már napi egy kakinak kellene lennie? Nálunk napi 3 van, ez be fog állni napi egyre, vagy lehet, hogy ez így marad?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A fiam 2,5 éves, és ő kétszer kakil, szerintem 17 hósan volt 3 is. Az orvos azt mondta, hogy normális.
2012. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj, ha így maradna? A Férjem és a Tesóm is minden kaja után mennek wc-re! Pedig előbbi 41, utóbbi 24 éves. Örülj neki, hogy ilyen jó az emésztése! Egyébként az én 17 hónapos Lányom is 2* kakil egy nap és ez szuper! Úgy irigylem őket! Bár nekem is így menne, de én még hashajtóval is kínlódok :o(
2012. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A napi 4 is normálisnak mondható! Ha több van,akkor kell orvoshoz fordulni,mert a pajzsmirigy túlműködés egyik tünete a gyakori széklet (felgyorsult emésztés).


Kedves Utolsó Válaszadó!

Nem tudom milyen az életviteled,de : amit tehetsz,hogy reggel az első dolgod egy jó nagy pohár víz ivása,ez evés előtt minimum fél órával történjen! (ez beindítja az emésztést) A rendszeres étkezés,napi legalább 1 alma,de főként a napi ajánlott folyadék (minimum 1-1,5 liter/ ide számít a leves leve)- lehetőleg víz,de minden képen szénsav mentes innivaló! Ha van elég időd,akkor mozgás,de minden esetre kevés ülés/fekvés. Ennek elvileg segítenie kell!! A guggolás is jótékony hatással van az emésztésre!


Üdv: 3 lányos

2012. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves 3. válaszoló!

Köszönöm a tanácsokat, de mindezek sajna nem segítenek. Sosem voltam egy emésztés bajnok, de mióta terhes voltam a Lányommal, azóta csak rosszabb lett. Most pedig várom a második babánkat és még szoptatok is. Na, ez aztán teljesen tönkre tette az emésztésem. Pedig csak teljes kiőrlésű dolgokat, magvakat eszem. Sok a zöldség, a gyümölcs az étrendemben és napi 3-4 liter folyadékot iszom, aminek nagy része víz, kisebb része tej vagy 100%-os gyümölcslé. Mozgásban sincs hiány a másfél éves Lányom mellett:o)

Így most kénytelen vagyok Laevolacon élni, ami úgy néz ki, bevált! Remélem, ha megszületik a Kicsi, javul a helyzet....

2012. ápr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálunk is eddig napi 1x-2x volt, de mostanában többet eszik és így már 3x-4x is előfordul. Ha ehhez még a fogzás is társul, akkor meg főleg ennyiszer van neki. Eleinte én is aggódtam, hogy esetleg vmi baj lehet, mert reggeli és ebéd után nem sokkal volt produkció. Aztán belegondoltam, hogy én is ebéd után produkciózom. Fogyni nem fogy, tehát minden OK.
2012. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!