Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány óra alvás normális...

Hány óra alvás normális napközben egy 21 hónaposnál?

Figyelt kérdés
Van olyan nap, hogy 3 és fél órát is alszik, majd nyűgösen ébred és egész estig az is marad, majd viszonylag korán le kell tenni, mert fáradt. Normális ez? Túlalussza magát talán?
2012. ápr. 6. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Annyit alszik, amekkora az igénye. Ha túl alussza akkor nem lesz nyűgös, csak lelassult, fáradt.
2012. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom van, hogy másfél, van, hogy 3 órát alszik. Változó. De előfordul olyan is, hogy nem hajlandó aludni.
2012. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom ilyen korában 3-3 és fél órákat aludt napközben. Éjjel pedig 11 órát. Alig bírtam délig ébren tartani és este 6-kor már dögfáradt volt. Ahogy egyre nagyobb lett, egyre többet bírt, egyre kevésbé volt fáradt. De pl még ovi előtt (3. szülinap előtt) be voltam rinyálva, hogy mi lesz vele az oviban, mert ott csak 1,5 órát alszanak, de addigra átszokott ő is erre szerencsére, így nem viselte meg az ovis alvás.
2012. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!