Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "egészséges" nasit...

Milyen "egészséges" nasit adtok gyerkőceiteknek? Esetleg süti amit ti készitetek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
a müzliszeletet nagyon szeretik pl. mindenféle gyümölcsös pitét, gyümölcsrizst,ilyeneket is nagyon szívesen esznek,de nem tiltom el őket a csokitól sem,amivel nem vagyok megbékélve,az a chips,bár azt annyira nem díjazzák.
2012. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyümölcs minden mennyiségben,alma+répa+káposzta reszelék mézzel, túró rudi, tejszelet,müzliszelet,gyümölcsturmix,madártej,palacsinta,kókuszgolyó-mi ezeket szoktuk készíteni.
2012. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 hós most a kinder tejszeletre és a pöttyös pontra van rákattanva, ezenkivül müzli, gyümi, muffin, gyümölcskenyér.
2012. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lányom nagyon szereti a muffinokat. Ezeket úgy szoktam elkészíteni, hogy lehetőség szerint egészséges legyen, sok gyümölccsel.

Nagy kedvence még a kölesgolyó, azt képes lenne bármikor, bármilyen mennyiségben megenni.

Joghurtokat is szereti. Általában natúr joghurtot veszek és én magam teszek hozzá gyümölcsöket, jobbféle kekszeket vagy szívesen megeszi cornflakes-szel is.

Házi tejszeletet is imádja, bár ezt nem én szoktam csinálni, hanem a sógornőm.

Látom baba kategóriába tetted a kérdés, de én inkább csak később kezdtem el adni neki nasikat (bár a kölesgolyót hamarabb).

2012. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs nagyon nasi, egyelőre. Mazsolát, banánt, köles golyót szoktam neki adni, két fő étkezés között. Tejterméket nem adhatok, mert tejallergia gyanús. Nem sokára megyünk vissza a gasztroenterológushoz és bízom benne, hogy esetleg megengedik hogy elkezdjem bevezetni a tejterméket is. 2 hét múlva lesz egy éves a fiam.
2012. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2.5 éves. Túró rudi, tejszelet (másféle csokit nem), puding, saját készítésű meggyes süti.
2012. ápr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy 21 hós az enyém, tehát annyira már nem baba. :)
2012. ápr. 13. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!