Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom nagyon hasfájós....

Kislányom nagyon hasfájós. Infacol nem használt, espumisan so-so, gripe watert adok neki 1 napja. Mikor fog hatni, ha egyáltalán használ? És esetleg adhatnék neki espumisant alkalmanként, ha közben a gripe watert alkalmazom?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

nekünk csak a gripe vater használt, úgy emlékszem már az nap használt én evés előtt adtam a picimnek.

az espumisan csak meg fingatta az akkor 2,5 hós picimet, ami még most is tar :) 5,5 hós de olyanokat fingik kb 5-10 percenként

de a gripe vater tényleg használt, te hogy adod neki?

2009. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kaja után adom neki, de akkor kipróbáljuk kaja előtt, hátha...:)
2009. jún. 18. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az enyém is hasfájós,de mi az GRIPE WATER? Még sosem hallottam róla
2009. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kapormag olajas gyógyvíz
2009. jún. 18. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
homeopátiást is vehetsz neki, azok is jók. Nekünk bevált.
2009. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Az én kicsi fiam szinte sikogat a görcsöktől. Nekünk sem használt az Infacol, de a védőnőm mondott egy másik gyógyszertárban kapható szuszpenziót. A neve Sab-Simplex. Ez akkor kell neki adni, mikor látod, hogy ez a sírás a hasfájástól van. 10-20 perc alatt használ. Mi most vagyunk 6 hetesek, 1 hete használjuk, de eddig bevált. Próbáljátok ki. 15 csepp kell belőle és kiskanállal kell beadni. Ja és nem vényköteles, bármikor megveheted. Vanília és málna ízű, az én picim is szépen megeszi.
2009. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!