Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korig adtok még...

Mennyi idős korig adtok még reggel-este tápszert a babátoknak?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm kislányának még mindig az a reggelije,és vacsorája. 2éves

2012. ápr. 13. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

13 honapos, és nem az a reggeli és a vacsora sem. Reggeli utan közvetlenül megiszik 100-120 ml-t, de előtte eszik rendesen.

Este meg vacsi és fürdés utan iszik. Szóval az is csak kiegészítése az étkezésnek. Hogy meddig lesz így? Amíg igényli.

2012. ápr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem,köszi. Az én lánykám 10 hónapos. Első baba,csak kíváncsi vagyok,szerintetek meddig van szükség ilyen vitaminokban gazdag,tejalapú étkezésre. Szóval akkor reggeli után kapja még a tápszert. :)Mert ugye van,aki tejet,kakaót ad.
2012. ápr. 13. 08:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem bírja a tejet a lanyom, azért kap tejitalt. De az is tapszer.
2012. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első babám 1 éves koráig kapta, aztán bevezettem a tejet.

Most a 15 hónapos kisfiam még mindig kapja reggel-este, de mellette reggelizik-vacsorázik is. Így is lecsúszik reggel 250 ml, este 280 ml tápszer. De ő 28 hétre született korababa, ezért az orvosa szerint maradjon még a tápszer, ameddig csak elfogadja.

2012. ápr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fiaim egy évesek, most vezetem be a tejet. Reggelihez és vacsorához tejet vagy kakaót fognak kapni. A vitamin szükségletük szerintem ki lesz elégítve tápszer nélkül is. Rengeteg zöldséget, húst, tejterméket és gyümölcsöt esznek.
2012. ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21 hós - nem reggelire, de a reggelihez iszik még, tej helyett.
2012. ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. ápr. 13. 10:48
 8/11 anonim ***** válasza:

tej helyett itta,2 évesen állt le róla. evett egész nap rendesen,inkább az ize,és h kellemes meleg,kellett neki főleg este,elalvás előtt. mint amikor te mondjuk megiszol egy bögre mézes langyos tejet,h jobban aludj. reggel is kérte néha.


nem gond ha e mellett rendesen eszik a gyerek,de ha csakis ez a reggeli és vacsi az sztem kevés

2012. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ugyan nem tápit hanem tejet, de a 2,5 évesemnek még mindig az a reggelije. 9kor kel, akkor tejezik majd 10óraizik kicsit később. és vacsi után is kap kakaót :)

iskolás korig ajánlják a napi 2 bögre tejet

2012. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

23 hósom még mindíg tápszert iszik nem tejet!Viszont nem főétkezésként hanem reggel mikor fel kel utánna eszik rendes kaját meg este vacsi-fürdés és utánna issza a tápit.

Most akarom átszokatni tejre.

2012. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!