Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit emészthet meg egy 8...

Mennyit emészthet meg egy 8 hós baba gyomra a pépes ételekből?

Figyelt kérdés

Én úgy veszem észre akár eszünk akár nem akkor is éhes, és a kakijában is visszalátom az ebédet amit épp evett.

Vagy ez változó? Sokan kiváltanak már étkezéseket, ha nem lakna jól akkor gondolom nem sikerülne kiváltani.



2012. ápr. 13. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nagyreszet meg kell, hogy emessze. De pl a kukorica emeszthetetlen meg a felnottek szamara is. En max. repat lattam parszor. En dokihoz vinnem, nem lehet, hogy valami emesztesi baja van? Hizik? Jo a kedve?
2012. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy nem emészti meg ,én csak feltételezem.Jó a kedve, hízik.De még többnyire szopizik.
2012. ápr. 13. 12:05
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is a répát látom, meg múlkor ettünk spenótot, azt is.

Nem hinném h. emésztési baja lenne.De ha igen az később úgyis kiderül.

2012. ápr. 13. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem kell ennyi idősen megemésztenie mindent. általában azért tűnik úgy, hogy megemészti, mert a kakiszínű dolgokkal (barack, krumpli, alma) kezdi az ember a hozzázáplálást :) viszont a szervezetének át kell állnia a nem anyatejre/nem tápszerre, és ez nem megy gyorsan, akár 2-3 hónapig is eltarthat


vagy fruktózallergia áll a háttérben - ha kórosnak tartod, érdemes egy kicsit kerülni a gyümölcsöket vagy vizsgálatot kérni

2012. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó nem eszik gyümölcsöket mert nem szereti az édeset
2012. ápr. 13. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!