Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak a tápszer a megoldás?

Csak a tápszer a megoldás?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kisfiam, anyatejes. A gondom az, hogy nagyon sokat bukik, így nem is gyarapodik rendesen. A múlt hónapban hízott 35 dekát, de ebben a hónapban kb. 25-öt.Tudom, hogy van bukás elleni tápszer, de tejem van, nem szeretném tápszerezni. (Amúgy nem kis súlyú, 6.5 kg.) Van valami ötletetek?
2012. ápr. 13. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Van a nutrilon nutriton sűritő, amit szopi előtt kell neki adni.

[link]

2012. ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de miert nem az orvost kerdezed? O tudja, mit kell tenni.
2012. ápr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Ezt fel kell íratni ugye?
2012. ápr. 13. 12:05
 4/14 anonim ***** válasza:

Igen ezt az irvos írja fel

Lányom is ette,nagyon keveset kell vizzel összekeverni és szopi előtt vagy közben nekiadni.

azt hiszem 1200 körül van receptre

2012. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2012. ápr. 13. 12:12
 6/14 anonim ***** válasza:

Koszi a nullazast.

Azert adnek meg egy haszontalan valaszt, ha erdekel.


A nutritont mrgveheted recept nelkul is, ha surgos, akkor akar azonnal.

Viszont ha kiderul a reflux, amit nyilvan orvos diagnosztizal, akkor meg van egy-ket hasznos szer, ami bevetheto, pl. Gastrotuss baby szirup, ami szinten surit. Csak tudod, az orvis jobban tudja, hogy epp melyiket kene adni a sok szer kozul, mint itt a nevtelen idegwnek, akikkel megprobalod latatlanban duagnosztizaltatni a gyerekedet. A nutritonnak pl az egyik mellekhatasa, hogy a kakit is besuriti es jo nehezen kakil tole a legtobb baba. De add csak, a te gyereked, jobban tudja a nevteken idegen ugyis, mivelgyogyitsd.


Sok oromet es sok kicsit felelossegteljesebbdontest kivanok neked.

2012. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányom is bukós igaz ő tápszeres.Nekem a védőnő azt tanácsolta,hogy evés után ültessem bele a hordozójába 20 percre.Az ágyát emeld meg fejrésznél pl.rakj alá könyvet.Nekünk bejött.
2012. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6. válaszoló! Neked mi bajod van??? Komolyan nem értem... Én nem pontoztam senkit, sosem szoktam, mert nem érdekel. Természetesen fogok beszélni dokival, hiszen az ajánlott cuccot is doki írja majd esetleg fel. Semmit nem adnék a gyerekemnek úgy, hogy doki nem tud róla. De ez egy ilyen kérdezős oldal, tudod, és olyan alapon, hogy majd a doki megmondja, a kérdések 90%-át nem kéne föltenni. Egyébként nem hinném, hogy refluxos,az azért már korábban kiderült volna, és sokkal komolyabb tünetei vannak.
2012. ápr. 13. 20:50
 9/14 A kérdező kommentje:
7. válaszolónak köszi! Be szoktam ültetni pihenőszékbe, de nem segít sajna.
2012. ápr. 13. 20:53
 10/14 anonim ***** válasza:

Hat, akkor nagyon rosszul tudod, hogy a refluxnak komolyabb tunetei vannak. Van, hogy semmi tunet nincs, csak annyi, hogy keveset hizik a baba.

De orulok, hogy megjott az eszed es az orvosra bizod a diagnozist.... De majd azert mondd meg neki, hogy mit irjon fel.

2012. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!