Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megoldás lenne, ha az esti...

Megoldás lenne, ha az esti etetés tápszer lenne? ANYATEJES! 4hónapos és 2 óránként szopizik éjjel.

Figyelt kérdés

Tejem sincs már sok,nincs ideje újratermelődni,meg már azt se tudom sokszor hogy szoptatom,mert közben alszok.

Kicsit kifárasztott.

Ezért gondoltam,ha a vacsi tápszer lenne,talán tovább bírná éjjel.


2009. nov. 23. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy a tápszer több idő alatt emésztődik mint az anyatej, de nálunk nem igy van. Nálunk éjjel ugyanúgy felébred 6 óra múlva ha kap még 100 ml tápszert meg akkor is ha nem.
2009. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk segített. Anyatejes babámnak este pótlásként tápszert adtam (80-150ml között, attól függ, mennyit kért), volt, hogy átaludta az éjszakát, volt, hogy egyszer felkelt. Hozzáteszem nem azért adtam neki tápszert, hogy én aludhassak (mielőtt valaki lehurrog, hogy rossz anya vagyok), hanem mert kevés volt a tejem este.
2009. nov. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne kipróbálni!
2009. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk bejött. Nekem is estére nagyon kevés lett a tejem, és adtunk neki tápszert, és átaludta az éjszakát! Én sem szívesen adtam eleinte, de ma már nem érdekel, egész nap ciczik, semmi baja nem lesz attól, hogy este tápszert kap, csak jobban alszik tőle.
2009. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lányomnál bejött (?) fiamnál nem. bár szerintem ezt nem csak a tápszer befolyásolja. a lányom emésztése lassabb. este 9-reggel8 ig alszik 3 évesen. a fiam sokszor eszik, nem keveset, de nem is sokat. most másfél éves, és mai napig 2-3 óránként kel. igaz már csak 1,5%-os tejet isznak. de pl amikor tápos volt, 6-10 alkalommal kelt. hol vizet, hol tápit kért. próbáltam csak vízre visszaaltatni mindig, de amikor csak vizet kapott nem bírtam visszaaltatni. gondolom éhes volt.
2009. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyanúgy kelt tápszerrel is 3 óránként, mintha anyatejet kapott volna. Ő vegyesen kapott anyatejet és tápszert is, egészen 6 hónapos koráig 3 óránként evett éjjel-nappal. Órát lehetett hozzá állítani :)))
2009. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nem jött be semmi (pép, lefejt tej).

8,5 hónaopos és felébred 2-3 szor.

Sőt volt olyan, hogy kapott pótlásnak lefejt tejet és hamarabb felkelt.

2009. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk bejött! Így csak egyszer kel éjszaka.

Ráadásul a 22 órás etetést az apukája is el tudja intézni. És én alhatok!

2009. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!