Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Májusba valószinű el tudnék...

Májusba valószinű el tudnék menni dolgozni. Eddig ugy volt anyós megy nyugdijba és ő vigyáz a fiamra, de sajnos nincsenek meg az évei? Többi lent

Figyelt kérdés
Vannak hasonló szituációban lévő anyukák? Hogy oldjátok meg? Bébiszittert fogadtok? Ők mennyi pénzt kérnek a felügyeletért? 18 hós a fiam, szeptemberben bölcsibe megy amihez ugye muszály a munkáltatói.
2012. ápr. 13. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Húú, az még 4 hónap, elég sok idő. Hamarabb nem veszik be a bölcsibe? Ha más nincs, akkor bébiszitter, de az meg rengeteg pénz, 700-1000 ft / óra.
2012. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem veszik be hamarabb!:( Ez az én nagy bajom. 1000 forintos orabérrel, feleslegesen dolgozom! Az rengeteg pénz!:( Áhh nem tudom mi lesz:(
2012. ápr. 13. 13:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül olyan ismerősöd, aki otthon van gyesen esetleg munkanélküli? Hátha ő szívesen vállalná olcsóbban is. A múltkor volt itt egy anyuka, ő a barátnője kisfiára vigyázott heti 10.000-ért, és még mondta is, hogy örül, mert így eljátszanak a kicsik együtt.
2012. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

heti 10ezerért? az rablás!

de komolyan,ennyi erővel bébiszittert is fogadhatna....

szerintem tényleg kérdezz meg egy barátnőt,de olyat aki nem kér el hetente 10ezret gyerekvigyázásra

ha én vigyáznék egy barátnőm gyerekére,vagy rokon gyerekére,megbeszélnénk,hogy hoz a gyerekének mondjuk gyümölcsöt,innivalót,pelenkát,popsitörlőt,esetleg valami babadesszertet amit eszik a kisgyerek,és akkor vigyáznék rá ingyen,ha valami helyre vinném ahol mondjuk van belépő pár száz Ftos azt előre megbeszélném azt kifizetné és ennyi

2012. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A párom nővére munkanélküli imádják egymást de most fog lejárni a négy hónapja. Mondtam neki ha nem talál melót én adok neki 30 is egy hónapra de tudom hogy az nem lesz neki elég. Mármint nem jönnek ki belőle. Ha más nem lesz és nem fog találni melót akkor oda le tudom rakni de nem tudom hogy meddig?! Ő lenne amugy a legjobb megoldás mert tényleg imádják egymást...


Más anyukára nem gondoltam de nem rossz ötlet. Majd "körülnézek":)! Köszi a tippet!

2012. ápr. 13. 14:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam hova rakni 15 hós fiamat, én magán bölcsibe vittem. Napi 11 órát vigyáznak rá, havi 40000 forintért. Ebbe az étkezés is benne van.
2012. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hol laksz és hogy működik a magán bölcsi? Ha most szolnék bevennék még? Van ott nyári szünet?
2012. ápr. 13. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:

4. válaszoló! amit felsoroltál + az ebéd, uzsi, az megvan heti 10.000.-

szerintem egyáltalán nem rablás, sőt korrekt!


számold ki a bölcsit, többre jön ki! nálunk 600.-/nap az étkezés, gyümölcsöt kell vinni, csoport pénz van +pelus, wc papír, papírzsepi, füzetek, gyurma.

2012. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs annyi,vesz pelust,popsitörlőt,esetleg valami gyümölcsöt havi 20-25ezerből meg van,egy kicsi gyerek keveset eszik,az ebédet miért kéne kifizetni? ha ugyanazt eszik,mint a másik gyerek,na mindegy sztem nagyon sokat kér az havi 40-50ezer forint,én ennyit költök havonta a kisfiamra de ebben tényleg minden benne van,zöldségek,gyümölcsök,víz,keksz,tea,babadesszertek,tápszer,tejpép,tejtermékek,pelenka popsitörlő,ha ruhát is kell venni akkor a ruha,esetleg valami játék..nem vitatkozni akartam csak számomra nagyon soknak tűnik
2012. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Számoljuk azt is bele hogy az anyuka ugy megy el és ugy dolgozik egész nap hogy tudja a gyermeke jó helyen van, figyelnek rá egész nap. Szerintem korrekt dolog, ennyit én is adnék. Egy bébiszitter (ha ő van vele addig amig én dolgoznék) munkaidő+haza/ill odaut 10 óra tuti lenne. Ha 700 forinttal számok 7000 forint. Egy hónapba ha minden hétköznap vigyáz rá 140ezer forint!!! És akkor egy tök idegen vigyáz a fiamra akit nem ismerek. Akkor inkább odaadom a gyesem+családi és akkor a bnőm vigyáz rá, negyed annyiért!


Csak találni kell olyan embert aki vigyáz egyszerre két lurkóra! Ez a nehéz!

2012. ápr. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!