Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen komoly következménye...

Milyen komoly következménye lehet, ha a 8 hetes babámnak anyósom felvétel közben nem tartja meg a fejét?

Figyelt kérdés
Anyósomnak már többször felhívtam a figyelmét, hogy amikor felemeli a babámat, akkor tartsa meg a kezével a fejecskéjét, de ő már harmadjára sem így cselekszik. Természetesen ez iszonyatosan bosszant, nem szeretném, ha valamiféle egészségkárosodása lenne a babámnak. A kérdésem, hogy ha lenne tőle baja, akkor az mi lenne?

2012. ápr. 1. 18:58
1 2
 1/13 alaszka ***** válasza:
100%
Meghúzódik a nyaka. Szólj neki erőteljesebben, hogy úgy nem szabad.
2012. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki hogy hogyan kell. Elsősorban a Te gyereked,másodsorban az Ő unokája.Ezért úgy kell a gyerekkel bánni ahogyan Te szeretnéd.Szerintem.
2012. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mindig szólok neki, de szóra sem méltat. Hozzá teszem nem vagyunk puszipajtások.
2012. ápr. 1. 19:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném meg, hogy felvegye ha többszöri kérésre sem hajlandó úgy csinálni ahogy mondod.
2012. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem fogja fel, h a baba feje nehéz, a nyaka meg gyenge, nem tudja megtartani a viszonylag nagy fejet, akkor én sem engedném, hogy felvegye. Nem lehet egy felnőtt ennyire értetlen.
2012. ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd hogy felvegye, ha nem hajlandó normálisan megtartani a fejét! Ülj le vele és mond meg neki, hogy ezzel az unokájának árt és nem neked. Hátha rá tekintettel lesz.
2012. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem dettó ugyanez volt,már infarktust akartam kapni,mikor nem bírtam tovább akaratom ellenére ráordítottam,hogy ne,dehát olyan ideges lettem!Utána nem engedtem hogy felvegye,mert annyira könnylemű,hogy nem értette meg!Te se engedd ha megsértődik hát akkor meg,de a gyereked épsége a tét!Én nem értem miért nem tud rendesen bánni a gyerekkel,azóta sem,etetné össze-vissza mindennel,hiába mondom hogy nem tudja még egyedül megenni,megfullad,stb.áááá,vannak sajnos ilyen nagymamák,vigyázz vele.
2012. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez volt a helyzet. Pedig ő is felnevelt 2 gyereket. De így??????

A lányomnak a mai napig nem tudja normálisan kitörölni a fenekét, punciját. Mikor hazahozom tőle, egyből mosom a gyerek popóját, mert félig kakisan hagyja.

Neki is volt(van) lánya! Igazán tudhatná, hogyan kell bánni vele! Sík ideg vagyok!

(bocs, ha off voltam)

2012. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha felveszi és nem tartja meg a gyerek fejét az meg szépen hátravágja magát...

Ne engedd hogy felvegye ültesd le és add az ölébe.

2012. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!


Azt tervezem, hogy megvárom a legközelebbi látogatásukat és ha akkor is úgy veszi fel, kiveszem a kezéből és nem engedem, hogy felvegye. Ez pedig az ő rémálma egyébként is, hogy majd nem engedem, hogy felvegye az unokáját. Hát így teljesülni is fog és még én leszek a hibás, az tuti.


Már leültünk beszélgetni erről és azzal jött nekem, hogy felnevelt 2 gyereket. Utálom ezt a mondatot és ez kibúvó? Hát szerintem nem!


Nekem is majd szétrobban a fejem amikor ilyeneket csinál és nem tudok higgadt maradni, vagyis eddig visszafogtam magam, de ezután oda fogom neki mondani olyan keményen, hogy akkor meg tuti ő fog megsértődni, de nem fog érdekelni!

2012. ápr. 2. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!