Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az anyukáról aki babakocsit tolva dohányzik?

Figyelt kérdés
Sajnos egyre több ilyen anyukát látok és elég elszomorító, de nem ítélek el senkit. Pusztán a véleményetekre lennék kíváncsi. Köszönöm, ha válaszolsz.
2012. ápr. 13. 14:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
59%
Én nem vagyok rossz véleménnyel róla, amíg nem a gyerek arcába fújja, hanem félre. Azért mert gyereke van az embernek, nem kell lemondania mindenről. Ha nem szoptat, nem árt vele a gyereknek, akkor az ő dolga, hogyan károsítja magát.
2012. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Én rossz véleménnyel vagyok róluk. Hiába nem fújja az arcába, azért jut belőle neki is (gondolj csak arra, mikor te mész el egy cigis mellett). Nem beszélve arról, hogy az ilyen szülőknek nagyobb valószínűséggel lesz kruppos gyereke... Ha mindenáron szeretne az anyuka dohányozni, azt tegye meg külön valahol a levegőn, de ne a gyerek közelében!
2012. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem mondanám,hogy ez aztán halálos bűn,de igazad van nem is a legszebb látvány.Egyetértek az első válaszolóval,amíg nem közvetlen a gyerekére "cigizik",addig azért nem gáz.Sajnos én is visszaszoktam,miután már nem szoptattam,mondjuk azért séta közben,babakocsit tolva nem gyújtottam rá.
2012. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
Én elítélem. Azért is nagyon haragszom, amikor valaki a játszótéren gyújt rá, hiába kint vagyunk, a füst jön rám és a gyerekeimre is.
2012. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
44%
Én sem ítélem el, az a lényeg, hogy ne a kicsire fújja a füstöt. Ennyi erővel a város is milyen rohadt káros, szmog, kéményfüst, stb...
2012. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Vissza szoktam a szoptatás után. Én azt kell mondanom, kibírom akár 1 napig is cigi nélkül. Akkor gyújtok rá az erkélyen, ha alszik, vagy szabad téren néha, ha el tudok vonulni és valaki vigyáz a gyerkőcre.
2012. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 csill79 ***** válasza:
83%
Kislányom másfél éves.Sajnos szoptatás után én is visszaszoktam a cigire.Utcán babakocsit tolva soha nem dohányzom,pontosan azért,hogy mit gondolnak mások.Pedig szerintem attól,hogy dohányzom nem vagyok rosszabb anya!Nem vagyok rá büszke,de nem értem miért lett ez ekkora bűn?Nem a babámat károsítom,hanem magamat!Lehet,hogy a másik aki elítél engem,az meg üti veri a babáját,ki tudja?!
2012. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%

Nem szép látvány, de soha nem érdekelt mit csinál más. Az anyukáról nem is lehetne véleményt mondani, a helyzetről lehetne véleményt mondani, de minek. Voltak és lesznek is ilyenek, sőt olyanok is -kapaszkodjatok- akik otthon is cigiznek.

Szívja csak, már csak azért is, hogy valaki ki tudja írni kérdésként ide :-)

2012. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Én ezen már meg sem rökönyödöm. Amikor még terhes voltam és kórházban voltam visszatartáson az egyik anyuka a szobában azért volt bent, mert 2 héttel túlhordta a babáját és megindították neki a szülést. Terhessége alatt is dohányzott, naponta kb. 4x ment ki az épületből cigizni és amikor megszületett a babája, akkor is ugyanúgy naponta 4x szívta az épület előtt amint lábra tudott állni (császáros volt). Ja és szoptatott közben!
2012. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem a gyerekre fújja, akkor kinek árt vele? max saját magának. Ezért elszomorító? mert aggódsz anyuka egészségéért? vagy miért? nem árt vele senki másnak, ezért szerintem ehhez senkinek semmi köze
2012. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!