Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy váltható ki egy tápszeres...

Hogy váltható ki egy tápszeres kajálás? Az én kislányom inkább mellé eszik a tápszerhez.

Figyelt kérdés
Ébredéskor megeszik kb. 100 ml tápszert, aztán délelőtt megeszik min. félüveg gyümölcsöt, utána rögtön már nem kéri a tápszert (előtte sem, próbáltam), de rá egy órára már kéri (sőt követeli), bár akkor is csak 100-120 ml tápit eszik. Ugyanez a helyzet délután, megint valami kanalast min. félüveggel és szintén rá egy órára kéri a tápszert. Szóval, nagyon szereti a kanalas dolgokat, várja ezeket a kajákat, de így nem tápszer helyett, hanem tulajdonképpen mellé eszi. Így a napi 6 kajálásból 8 kajálást "csinált". Ez nem baj?
2009. jún. 18. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ez teljesen jó, ez így működik. :) Eleinte még nem bírnak megenni egy egész üveggel, ilyenkor persze kérnek utána egy kis anyatejet vagy tápit. Nálunk is pont így volt. Az enyém is tápszeres. Mióta megeszik egy üvegnyi (kb. 180 mg) gyümölcsöt vagy főzeléket, én azután már csak teát vagy vizet adok neki, és már nem kér utána tápit.
2009. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
ha ki akarod váltani vmelyik kajálást, akkor először add a gyümit és utána közvetlenül a tápszert. addig emeld a gyümiadagot, amíg nem kell már tápszer neki.
2009. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj! 2-es tápszert íszik már?Cümis üvegböl mehet este a sinac pl.
2009. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: Pont ez az, a gyümi után közvetlenül nem fogadja el a tápszert, csak kb. rá egy órára, de akkor meg követeli.
2009. jún. 19. 16:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Még 1-es tápit eszik, de már nem sokára kb. 2 hét és váltás lesz. Egyébként sem egy jó evő baba, egész nap kb. 200 g kanalas kaját és 500 ml tápszert eszik. A vizet hálisten szereti, azzal nincs baj, ebben a melegben a vízből 2 dl is behúz naponta.


Köszönöm a válaszokat, az első kimondottan megnyugtató volt.

2009. jún. 19. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!