Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres Anyukák! A szentkirá...

Tápszeres Anyukák! A szentkirályi ásványvíz (rózsaszín) ugyanolyan jó a tápszerhez, mint a jana babavíz?

Figyelt kérdés
Mert megnéztem, a szöveg ugyanaz rajta. Van valaki aki ezzel készíti? És akkor ezt sem kell 24 órán belül forralni ugye?
2010. ápr. 25. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia,

igaz,mi "csak" 10 hónapos kora óta adunk tápszert,janával kezdtük-forraltam,ha bontott volt-,ha nem volt Jana,illetve most-elmúlt egy éves- Szentkiràlyit kap Ö is.

Mivel már "nagyfiú",nem forralom.

2010. ápr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az lemaradt, hogy 3 hónapos, most kezd tápszeres lenni.

2010. ápr. 25. 10:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a Hipp vagy Humana vizet adom neki vagy sima vizet de forralom. Az a baj a natúr vizekkel pl. szentkirályi, hogy magas a nátrium és egyéb ásványi anyag tartalma és ez megterheli a baba emésztőrendszerét.
2010. ápr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocs elfelejtettem irni hogy az én babám 4 hónapos. (előző voltam)
2010. ápr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sztem az nem babáknak való, de szakvéleményre kiváncsi lennék, pl orvos.Igazából én se tudom a csapvíz forralva vagy ez...hát...lehet ezt is forralnám.
2010. ápr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nálunk a csaapvíz ihatatlan. Olyan fura íze van.
2010. ápr. 25. 11:13
 7/11 A kérdező kommentje:

Eygébként a janát egy távoli ismerős (igazából anyu ismije) bevizsgáltatta (olyan helyen dolgozik) és nem ajnálja.

Egyébként a szentkirályinak az összes ásványi anyag tartalom 100 mg/l-rel se több mint a janáénak.

Mostmár teljesen tanácstalan vagyok.

Köszönöm a válaszokat.

2010. ápr. 25. 11:15
 8/11 anonim ***** válasza:
3 hónapos a babám és csak 1 hétig tudtam szoptatni, felváltva kap jana és szentkirályi ásványvizet tápszerrel (nem forralom). Széklete mindig van és 1 percet nem fájt még a hasa, egészséges baba. Én teát sem adok neki, ő babavizet iszik 2 etetés között is.
2010. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor Humana babavizet és ha felbontást követő 24 óráig nem fogy el, forrald.Ennyire egyszerű. Olvasd el mit ír a Humana vízen és mindjárt tudni fogod mit tegyél.

Kifejezetten babáknak készül, mert kevés az ásványi anyag tertalma. A Jana meg csak ráírja hogy babavíz, hogy eladja az összetétele nem megfelelő.

2010. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző hozzászólónak igaza van. A Jana is alig tartalmaz kevesebb ásványi anyagot, mint a Szenkirályi. Így is többszörös benne az ásv. anyag, mint a csapvízben. Én is Humana-t javaslom inkább, az tisztított csapvíz.
2010. ápr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!