Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor adjak 15 hós babámnak...

Hányszor adjak 15 hós babámnak enni egy nap? A védőnő azt mondja, hogy napi három főétkezés elég, de én kevésnek találom, ki hányszor ad?

Figyelt kérdés
Le is írhatjátok ha van kedvetek, hogy mit eszik egy nap a 15 hós csemetétek.
2009. jún. 19. 01:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én 15 hónapos babám, már elég régóta eszik naponta 3-szor. Reggel tejitalt iszik, ha nem elég Neki,kap valami pluszt (keksz,krémtúró,túrórudi,kifli-amihez kezdve van). Délben főtt étel a menű, ezt is variálom, de általában leves,tészta,főzelék,husifélék szoktak lenni. Este szendvics,tojás,virsli,puding. Sajnos elég válogatós, mindennap más az igénye, nehéz kitalálni éppen mire fáj a foga. Nasi be-beszokott csúszni:) Te mit adsz a kicsidnek enni?

2009. jún. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Az én babám reggek 7 kor tápszert iszik 240 ml,utána 9 körül eszik zsemlét sajttal vagy kefírrel,utána eszik egy babapudingot,aztán eszik egy üveges bébiételt 1-3 éveseknek valót:(vagy spenótot,lazacos-halas kaját,vagy valami tésztásat, vagy lencsésetstb.mikor mit).Ezután eszik gyümölcsöket összekeverve babakeksszel,ez az uzsonna, este 6 felé vacsorázik friss saját készítésű húsos főzeléket:(tökfőzi,zöldbabfőzi,zöldborsó,paradicsomos krumpli,vagy sima krumplifőzi-répával, de a nagy kedvence a húsleves, ezt sokszor eszik egy héten, valamikor többször egy nap,stb.)Aztán még este elalvás előtt megint eszik egy 240 ml tápszert,valamikor tejpépet is szeretnék neki adni, de mikor?A napi három étkezésbe mikor fér ez még bele?Szoktam gyümölcshöz is adni, de az már akkor megint főétkezés.Szóval ezért találom kevésnek a napi három főétkezést.Mert sokfélét szeretnék adni, de mikor? Olyan hamar elmegy egy nap, és ha korán 3 óra hosszára adom az ételt neki, akkor alig eszik belőle csak egyharmadát eszi meg kb.80-100 ml.
2009. jún. 19. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!