Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan, hogy leesett a...

Volt olyan, hogy leesett a baba az ágyatokról?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos igen, az egy év alatt 2x. Az első esés olyan 7 hónapos korában, a második kicsit később, de mindkettő jól végződött szerencsére ...

És mindkettő annak köszönhető, hogy szoptatás közben bealudtam, Ő meg nem ...

2012. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sajnos egyszer megtörtént. Meg volt fázva, orrszi-porszi után léptem el mellöle kb két lépést, hogy kikapcsoljam a gépet és olyan gyorsan fordult kettőt, hogy már lenn is volt. Szerencsére síráson kívül nem volt nagyobb baj. Ekkor már olyan 8 hónapos volt, akkor kezdte a forgást.
2012. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
olyan félévesen,bealudtam én is szoptatás közben.8hónapos korától tudja,h le kell tolatni,így több esés azóta nem volt szerencsére
2012. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hál' Istennek nem fordult elő ilyen. De ha megtörténik is, sajnos nem tudsz mindent kivédeni, van amikor csak a szerencsén múlik, hogy nem történik semmi baj. Jól dolgoznak az őrangyalok.
2012. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem vagyok egyedül. Nálunk 13 hónap alatt 2x, de nagyon szerencsésen esett mindig. Egyszer mindketten félálomban voltunk és hirtelen fordult egyet és hassal lefeé, de csak a kezeire és lábaira esett, még a hasát sem ütötte meg, aztán, meg hasról fordult le hanyatt, de akkor még rövidebb ideig sírt. Csak ijedelem volt. Olyan nehezen tudom ezeket kiverni a fejemből.
2012. ápr. 14. 11:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém a fejére esett kiskorában mégsem lett semmi baja ( még buta sem lett ahogy a szólás tartja :D ). Ezek a babák golyóállóak.
2012. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Itt első.

Én is sokszor gondolok ezekre az esetekre, ráadásul egy gyerekorvos szavait sem tudom kiverni a fejemből:

"A csecsemőkori balesetek mindig a szülő hibájából következnek be."

Nagy felelősség egy gyerek, az tuti ...

2012. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Örülök ennek a kérdésnek, már én is meg akartam kérdezni.10 hónapos a lányom mellettem alszik a francia ágyban igaz a kiságy mellé van tolva,de van, hogy lábtól kell vissza hoznom éjjel.Nagyon félek,hogy 1xleesik.
2012. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De nagyon intelligens már megint valaki!

Aztán ugyan miért kellett lepontozni azt, akinek a gyereke leesett már az ágyról???

UramAtyám, mennyi gyökér ember van itt ...

2012. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
:O Nah ide vagy oda pontozás :) eddig egyszer :( 9 hónap alatt! Írja valaki hogy megtanították a 8 hónaposat letolatni..... Azt hogy? Kipróbálnám mert a gyerek franciaágy mániás :D
2012. ápr. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!