Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szelepes MAM cumisüveg...

A szelepes MAM cumisüveg segíthet a babámon? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
3hetes és eléggé hasfájós szegény.:S Gondolom levegőt nyelhet szopi közben és ezért..Szerintetek az úgy jó ha lefejném a tejem és ebből a "csoda" cumisüvegből adnám neki?Vagy ha csak fejném és nem szopizna akkor elapadna hamar?

2012. ápr. 14. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Segíthetne, de szerintem nem ér ennyit. Én nem tudtam szoptatni, ezért fejtem, és cumis üvegből adtunk neki a lefejt tejet. Ilyen, szelepes MAM cumis üvegünk is van egy, meg van sima is, és való igaz, hogy ha a szelepesből kapott, nem fájt a hasa.

Viszont ha cumis üvegből eteted, teljesen leszokhat a szopásról, és a fejéssel egy hatalmas macerát veszel a nyakadba, szóval én a helyedben mégis inkább szoptatnék. Több büfiztetés, és az motiváljon, hogy ez a kisebbik rossz. Használd ki, hogy tudsz szoptatni, rengetegen hálásak lennének, ha tudnának.

2012. ápr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem szabad a szopiról leszoktatni, mert el fogja a melledet utasítani egy rövid idő után, a cumiból sokkal könnyebben jön a kaja.

A fejés viszont közel sem olyan hatékony, mint a szoptatás, drasztikusan csökkenhet a tejmennyiség! Kitartás pocifájás ügyben, az én babámnak olyan 3 hónapos kora körül jelentősen csökkent a fájdalom.

2012. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor ez az ötletem kilőve!Nem akarom, hogy kevesebb legyen a tejem.Ez egy hírtelen ötlet volt.Nem gondoltam át.

Köszönöm a válaszokat:)

2012. ápr. 14. 21:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Az Infacol sem segít?
2012. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok torna, espumisan vagy infacol.....! Első ez legyen, a szopi megszüntetés legyen az uccsó!
2012. ápr. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az esti órákban infacol ellenére is fáj a pocija:( Torna néha segít..
2012. ápr. 15. 19:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vok! Nekünk az infacol nem volt hatásos, ezért az espumisan vállt be.... Lehet nektek is az kellene!
2012. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt csak 1hónapos kortól lehet adni:(
2012. ápr. 15. 21:59
 9/9 A kérdező kommentje:
majd jövőhéten kipróbáljuk ...
2012. ápr. 15. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!