Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szokás ajándékba vinni az...

Mit szokás ajándékba vinni az első babalátogatás során?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig pelenkát + valamilyen rugdalózót, vagy baba ápolási dolgot. Anyának sütit, apának meg egy üveg pezsgőt.:)
2011. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Több mindennel örömet lehet okozni, függ attól mennyit szánnál rá.

Pl. pelenka (ha tudod milyet használnak), popsitörlő, csörgő, babaruha, kis sapka, kis zokni, előke készlet, vagy akár bababoltba szóló ajándékutalvány.

Az anyukának bonbon, vagy valami jó minőségű gyümi tea, és szerintem apukának is illik valamit, mondjuk egy üveg minőségi bort, vagy valami vicces apáknak szóló kézikönyv.

Hát most ennyi jutott eszembe.

2011. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pelenkával és popsitörlővel szerintem nem lehet mellényulni, de én nagyon örültem a kisruháknak is.

Nekem a rokonok a régi hagyománynak megfelelően ételt hoztak, ami azért volt hülyeség, mert ők úgysem ettek, mi meg nem biztos hogy arra vágytunk:(

Süti, üdítő, mert nem biztos hogy meg tudnak kínálni, mivel kissebb gondjuk is nagyobb annál hogy erre készüljenek, így viszont nem érzik magukat kellemetlenül emiatt. (persze ez csak egy tipp)

2011. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötözködni szeretnék az előző válaszolóval, de szerintem mellé lehet fogni pelenkával és popsitörlővel is.

Nekem kb hordták ide a pampers termékeket, pelust és törlőt is, és én azt nagyon utálom, tovább is ajándékoztam.

Kaptam johnsons termékeket is (fürdető, testápoló), ezekkel sem tudtam mit kezdeni.

Ha ilyesmit viszel ajándékba, érdemes megkérdezni az anyukát, hogy milyen márkát szeretne.

Egyébként ötletnek jó, mert nagy segítség, ha az ember kap egy csomag pelust.

Én legjobban játékot/könyvet szeretek kapni, mert ugyan van itt több tonnányi, mindig jól jön egy újabb :)

Ruhát csak attól szeretek kapni, aki eltalálja a méretet, és nem októberben hoz ide aktuális méretű napozót, vagy nyár közepén bundás sapkát, stb...

Két gyerekem van amúgy.

Anyukának vegyél valami csokit vagy sütit vagy gyümölcsöt, hogy ő is kapjon valamit, ne csak a baba :)

2011. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Babának


- Pelenka, popsitörlő, popsikrém, de tudd meg milyet használnak, így nem tudsz mellényúlni, nekünk is nagy segítség volt a pelenka és popsitörlő csomag! :)

- Kis ruha, de figyelj a méretezésre, ki lehet számolni, hogy kb. mikor lesz jó a babára, mert pl. mi is sok meleg rugdalózókat kaptunk, ami a nyárra lett jó!!! Így a lányomon sem voltak. Sajnos csak 1-2 ember gondolt erre. A másik pedig én olyan ruhákat veszek másnak is, amit ráadnék a saját gyerekemre, sajnos mi kaptunk olyan ruhákat is, ami soha nem lesz rajta, a színe és az anyaga miatt!!! :(

- Játék (pl. plüss, csörgő), leporellós könyv, én minden játéknak, kis könyvnek nagyon örültem, de itt is figyelni kell a minőségre.


Anyának


- Babanapló, nekünk is van, nagyon aranyos, így majd, ha nagyobb lesz, sok mindent meg tud a babakoráról.

- Gyümölcs, csoki/bonbon, tea, kávé, alapanyagok (cukor, liszt, méz, tészta, rizs stb.), tyúk, vagy más hús a fagyóba, de mi sok süteményt is kaptunk, ami jól jött.

- Gyümölcslé, szoptatós tea, ha az anyuka iszik olyat.


Apának


- Valamilyen jó minőségű pezsgő, bor vagy sör, vagy egy jópofa könyv.


De van aki pénzt adott!

2011. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!