Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennék egy kis medencét...

Vennék egy kis medencét itthonra. A 8 hónapos kisfiamat már beletehetem? És ha igen akkor a pelenkát levegyem róla vagy rajta haggyam?!

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beleteheted és vedd le róla a pelenkát. Vagy ha nagyon nem akarod hogy véletlen belekakiljon akkor vegyél olyan pelust amivel berakhatod a vízbe. Bár nekem már 11 hónapos a lányom, már sokszor medencéztünk, még soha nem kakilt pisilt bele.
2009. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Babaúszás már 3 hónapos kortól van, szóval nyugodtan tedd bele. Szerintem le is veheted róla a pelust, vagy vegyél úszópelenkát, akkor a víz is tovább bírja.
2009. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vannak úszóbugyik ilyen kicsiknek., Ezek nem igazi pelenkák, nem is kell bele pelust tenni, de ha baleset történik, akkor nem szivárog ki semmi.
2009. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én simán beraktam pelus nélkül, legalább végre szabadon volt a kis popója :)

Mi társasházban lakunk, így kint az erkélyen pancsikolhatott, ott ha pisilt is esetleg az se olyan nagy baj, feltörlöm :)

És 8 hósan már azért tudtam hogy reggel rak egy nagyobb adagot meg ebéd után közvetlenül, de délután pancsizáskor sosem történt baleset :)

2009. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szöeegéénny!! :( Hát vedd már le! Hát a kis popsija hadd legyen már neki picit csupaszon!

Annyi vizet azért még ki tudsz cserélni, de sose kakilnak bele.

Aztán meg legyen kicsit a félárnyékban is csupaszon! Nem jó mindig a gumiban fülledni!

2009. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mostmár bátrabban veszek medencét, és ültetem bele a picit.
2009. jún. 19. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!